Mbaye Diagne Transferi KAP'a Bildirildi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mbaye Diagne Transferi KAP'a Bildirildi!

"19.05'ten bu yana aşırı yüklenme sebebiyle KAP'a açıklama yapılamamaktadır. Lütfen KAP sitesine giriş yapmayınız." (GS TV)

Verdikleri para Umrumda değil ha 9 ha 13 vermişler benim için aynı şey nasıl olsa yılda 5-10 milyon euro çar çur oluyor Tarık gibi Ömer gibi Çalık gibi Belhanda gibi adamlar sayesinde.

Valla 13 milyon bi de üstüne bidahaki satıştan %25 pay koyulacaksa Sinan oynasın daha iyi bana göre. Bir haltı beceremediler hiç akıllarında olmayan adama mecburen bütün parayı bastılar işte. Tam bir skandal savunulacak bi yanı yok şu transferin.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Valla 13 milyon bi de üstüne bidahaki satıştan %25 pay koyulacaksa Sinan oynasın daha iyi bana göre. Bir haltı beceremediler hiç akıllarında olmayan adama mecburen bütün parayı bastılar işte. Tam bir skandal savunulacak bi yanı yok şu transferin.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
kardan pay o yuzde 25.

13 milyon arti birde satis payi olarak yüzde 25 verirlerse tarihi kazik olur. bu adamin parasini cikarabilmek icin deli bir fiyata satman gerek o da imkansiz

DyLN1zDW0AIv7zk.jpg

Şu Diagne yi bir tek ben mi istemiyorum? Elimizde patlayacak hissi uyandırıyor bende hele hele telaffuz edilen rakamlara bakılırsa daha net bir oyuncu alınabilirdi.
Sezonu kurtarmak için uyum sorunu yaşanmasın diye yapılan bir transfer.. fakat ne hikmetse bana da kötü oynayacak ve elimizde patlayacak gibi duruyor..

Üst Alt