GSC Scout - # Mbaye Diagne - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yediğimiz kazıkların etkisi işte. Az kazık yemedik sağolsun Anadolu takımlarımız. Bu yüzden böyle bir ön yargı var, öyle bir Ndiaye transferi ile de çıkmaz o.

Çünkü fark şu abi, sen Anadolu takımından alınca tutmadığı zaman sana maliyeti daha fazla oluyor. Ama işte gel gelelim bizim mal yönetimlerimiz scouting nedir bilmiyor dışarıdan da kazık yiyor.
Ben de yok önyargı mesela katkı alabileceğimiz nerde adam varsa alabiliriz.Daha önce kazık yedik diye hep kazık yiyeceğiz diye birşey yok.Maliyet konusunda ise büyük suç büyük takımlarda özellikle fb de.Büyük takımlar bir başka büyük takımın transferine sulanırsa hep kurnaz anadolu takımları da piyasa yükseltir kim olsa yapar sen oyuncunu daha pahalı satmak istemez misin

Aha buraya yazıyorum, devre arası bu adamı isteyelim 10 milyon euro fiyat çekecekler.

O paranın onda birine bunun gibi üç tane adam bul getir biri tutar, geri kalanı ile de öküz alırsın.

Ben de yok önyargı mesela katkı alabileceğimiz nerde adam varsa alabiliriz.Daha önce kazık yedik diye hep kazık yiyeceğiz diye birşey yok.Maliyet konusunda ise büyük suç büyük takımlarda özellikle fb de.Büyük takımlar bir başka büyük takımın transferine sulanırsa hep kurnaz anadolu takımları da piyasa yükseltir kim olsa yapar sen oyuncunu daha pahalı satmak istemez misin
İsterim ama işte sonra çıkıp, bizden istediğin oyuncuyu daha ucuza kapatmak için dost kulübüz ayaklarına yatmayacaksın. Oyunculardan ziyade ben Anadolu takımlarına kılım.

Aha buraya yazıyorum, devre arası bu adamı isteyelim 10 milyon euro fiyat çekecekler.

O paranın onda birine bunun gibi üç tane adam bul getir biri tutar, geri kalanı ile de öküz alırsın.

Tabii ki isterler.

Sözleşmesi bitmeye yakın Donk için 2,5

Eren denen öküz için 4 milyon vermiş takımız bir kere potansiyel kazık yiyen takım imajı var bizde.

Tabii ki isterler.

Sözleşmesi bitmeye yakın Donk için 2,5

Eren denen öküz için 4 milyon vermiş takımız bir kere potansiyel kazık yiyen takım imajı var bizde.
Hadi aldık diyelim, kaca satıcam ben o adamı, ne kar edicem? Bizim satış yaparken bonservis seviyemiz zaten düşük, Porto gibi sekiz on milyona adam alıp otuz kırk milyona satamıyoruz ki. Rodrigues için bile 15 milyona gitse oh diyeceğiz. Üstüne oyuncuya da daha fazla vereceksin, en az yarım veya bir sezon o parayı da düş.
Borç içindeyiz diyoruz ama bu adamları bu fiyatlara alırken bunun finansman maliyetini unutuyoruz, kasa da para yok sonuçta peşin verip alsan.

Daha izleme firsati bulamadim elemani fakat gecen sezon ortasindan beri istikrarli bi sekilde atiyor arkadas. Kasimpasanin yagli bi fiyat cekmeyecegini bilsem denenebilir derdim ama Eren e 4.5 isteyen buna en az bi 8-9 ister herhalde

Son düzenleme:
Üst Alt