GSC Scout - # Mbaye Diagne - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ortalama bir herif Erenden fazlasını yapmaz Erenin kariyerinde bir dönem çıktığı seviyeye falan çıkmasıda zor

Geçen sene miydi daha önce ki sene mi tam hatırlayamıyorum ama bizim maçta çok çirkeflik yapmıştı. Kendisini sürekli yere atıyordu.

Bunlar irite edici oluyor tabi de yalnız bizim takımda olsa muhtemelen göze batmaz bu kadar. Melo mesela bunun örneği. Başka takımda olsa Emre, Volkan muamelesini biz yapardık.

Yalnız Visca bence seviye oalrak Diagne'nin önünde. Feghouli filan satılacaksa ve 5-6 milyona veiryorlarsa alalım derim ben.

Bunlar irite edici oluyor tabi de yalnız bizim takımda olsa muhtemelen göze batmaz bu kadar. Melo mesela bunun örneği. Başka takımda olsa Emre, Volkan muamelesini biz yapardık.

Yalnız Visca bence seviye oalrak Diagne'nin önünde. Feghouli filan satılacaksa ve 5-6 milyona veiryorlarsa alalım derim ben.

Ben zaten yetenek olarak demedim, gayet yetenekli oyuncu. Ben rakipte olunca, bizim takıma böyle hareket yapan oyuncuları sindiremiyorum, ki Başakşehir de bize satacağını düşünmüyorum.

5 m euro isterler

O kadar mal değilizdir kanımca

abdurrahim-albayrak-transferi-kapattik-dGL.jpg

Üst Alt