Mbaye Diagne’nin Geçici Transferi İçin Görüşmelere Başlandı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mbaye Diagne’nin Geçici Transferi İçin Görüşmelere Başlandı

Günaydın. gece hayırlara vesile olmuş. 1,2m az gibi geldi bana ama zorunlu satın alma varsa iyi olacak. İmzayı bi atsın da bu adam dan herşey beklenir

puhahahahahaa adam harbi kafadan kontak

Anderlecht yöneticileri Diagne transferi hakkında: “Her konuda anlaşmıştık. Protokolü imzalatalım ve hangi forma numarasını istersin diye sormuşken acil bir işim var diyerek telefonu kapadı. Acil işi C.Brugge ile sözleşme imzalamasıymış.” (Spor Arena)

Bu kadar düşük profilli bir forvet ben hatırlamıyorum. Baş belası adam bizim maçlar hariç iyi bir performans sergilesinde satalım bari. Ah yönetim ya.

Ben açıkcası Brugge'de iyi patlama yapmasını bekliyorum yine. Bizde iyi oynamadıktan sonra performansı da benim için önemli değil. Yetenekli bir oyuncu olduğunu hala düşünüyorum ancak bizim oyun anlayışımıza uygun bir tarzı yoktu. Karakter sorununa girmiyorum bile.

Bruge'a git de ağzı tadıyla bi küfredelim. Galatasaray'a zararı dokunacak diye beyefendiye ağam paşam dedik aylardır. Şimdi öptüm ananı.

Üst Alt