Mbaye Diagne'nin Sözleşmesi Feshedildi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mbaye Diagne'nin Sözleşmesi Feshedildi!

ilk yarım devre oynadı bi tek orda da taraftar kafayı taktı maliyet yüzünden sonra yine transfer sevdasıyla falcao peşine düşülünce yok yere herif yollandı. ne güzel anderlectte oynayacakken ki belki bons alıcaklardı cl yüzünden brüje gitti orda da penaltı konusunda arıza çıkarınca herifi yarım sezon oynatmadılar. sonraki sene yine oynadı arada atıodu fln bj maçındaki kırmızı üstüne mostafa alınıcak diye west brom. bi tek bu sezon normal başladı orda da forma rekabeti hesabı dönüşümlü oynadıkları için şabanlık yaptı üstüne devre arası sakatlanıp mefta oldu. yani 3.5 senede bizde 1.5 senesi var toplasan. kariyeri bu kdr inişli çıkışlı ve sağda solda geçmiş adama o parayı vermek hata olsa da defanslara sıkıntı çıkaran tipte bi herifti formda olduğunda. kendisine by diyorum.

893222dafc91cce6240efbd9d53e4a4f.jpg
bidaha beni vınlayın nöbetten ozaman görüşürüz ( zaman geçmiyor )

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

13 verdik ama geldigi gün kap çökmüştü rakipler twit bile atamıyordu . herif çok formdaydı . bonservisinin altında ezildi

Umarım ekstra para verilmemiştir.

Performansına gelecek olursak. Her zaman söylediğim bir şey var. Tek sezonluk ciddi performans artışı gösteren oyuncu alırken çok düşünmek lazım. Özellikle de verilen rakamlar tamamen saçmalıksa…. Çünkü bu tip oyuncular genelde bu çıkışı devam ettiremiyorlar.

Diagne özelinde ise bize gelirken tanımadığım bir oyuncuydu. İlk bir iki maçından sonra yazdığım gibi altı pas golcüsü. Bizde de uzun süredir bu tip golcüyü besleyecek bir takım ve özellikle kanatlar yok. Bu nedenle başarısız oldu. Yoksa Diagne’nin bir sıkıntısı olduğunu düşünmüyorum. Gideceği takımda ceza alanı içinde iyi beslenirse, yine gollerini atacaktır.

Bizde çok ciddi bir futbol zekası sorunu var. Takım mühendisliği her açıdan berbat. Birbirini tamamlayan bir takım kuramıyoruz.

Umarım bu sene daha doğru adımlar atıp, iyi bir takım kurarız. Diagne ve benzeri beyinsizce transferlerden uzak dururuz.

Diagne dengesizliği yüzünden son anda anderlecth yerine brugge yapmasa en az 8e okurduk. O tercihi ve o takımda yarattığı olaylar yüzünden piyasasi dibe vurdu zaten. Kendi yapti bunu.

SM-G985F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt