Mecnun Otyakmaz: "Mert ve Emre'nin sözleşmesi devam ederken görüşmek ne kadar doğru?" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
5f38397aadcdeb191879180e.jpg

Sivasspor Kulübünün olağan genel kurul toplantısında tek aday olarak seçime giren Mecnun Otyakmaz, yeniden başkan seçildi. Otyakmaz, Mert Hakan ve Emre Kılınç'ın ayrılıklarıyla ilgili olarak, "Mert (Hakan Yandaş) ve Emre (Kılınç) konusunu biraz açmak gerekirse, alt liglerden aldığımız ve çok şeyler kattığımız iki ismin bonservis ücreti kazandırmadan ayrılmaları bizi üzdü." dedi.

"Sözleşmesi devam eden futbolcularla görüşmek..."

Rüya gibi geçen 2019-2020 sezonunda ilk yarıyı lider olarak tamamladıklarını ancak ikinci yarıda kendilerini zor günlerin bekleyeceğini bildiklerini anlatan Otyakmaz, şunları kaydetti:

"Gerek sporcularımıza yapılan transfer teklifleri, gerek tüm dünyayı etkisi altına alan Kovid-19 salgını işlerimizi daha da zorlaştırdı. Mert (Hakan Yandaş) ve Emre (Kılınç) konusunu biraz açmak gerekirse, alt liglerden aldığımız ve çok şeyler kattığımız iki ismin bonservis ücreti kazandırmadan ayrılmaları bizi üzdü. Aslında bu konuda söyleyecek çok şeyimiz var ancak bu saatten sonra polemiğin kimseye faydası yok. Transfer eden kulüplerimiz futbolcuların ne kadar dürüst ve ahlaklı olduklarından bahsetti. Sözleşmesi devam eden futbolcularla görüşmek ne kadar doğruydu, onu da takdirlerinize bırakıyorum. Her iki oyuncunun isimlerinin özellikle ikinci yarıda başka kulüplerle anılmaya başlaması ve medyanın bu isimleri sürekli kullanması, sporcularda performans düşüklüğüne sebep oldu."

Haberler

geciniz ..
kendi basarisizliklarini ört bas etmekten baska birsey degil ..
dünyanin heryerinde sözlesmesi bitimine 6 ay kala her oyuncuyla kulübünün onayi olmadan
görüsebilirsin. Üsenmesem Sivasspor'un gecmis yillarda hangi sözlesmesi biten futbolculari aldiginin bir listesini cikarirdim.

Yarın aynı mevzuyu Galatasaray - Mensah üzerinden dillendirecekler. Taraftar olarak ne şunları söyleyenleri ne de haberini yapanları hiç takmamak gerek.

İşte onun için bunlardan para ile adam almayacaksın ve vermeyeceksin kiralık VS dilensinler. Kayseri, Rize, Sivas, Malatya, Ankaragücü günahım olsa vermem. Gaziantep e ver kardeşim, Bruma olayı sebebi ile diyorum alt lige ver gençleri orada burunları sürünsün önce

Ulan koskoca padişahlar bile zamanı da şehzadeleri önce Manisaya VS gönderiyorlarmış direkt ver 1. Lige orda pişsin ya da yurt dışına. Bunlar para da verse, diğerlerine parasız ver

Son düzenleme:
He bonservis derken büyük klüplere ikisinden toplam 15 milyon euro kazıklayamadım demek istiyor.Geçti o işler geçti yallah hadi başka kapıya.

Bu mafya bozuntusu adamın ne olduğunu herkes biliyor. Geçmişi ve ilişkileri karanlık biri. Sivas'ta başka adam yok mu başkan olacak ? Bu tiplerin türk futbolundan silinmesi lazım.

Sözleşmesinin bitmesine 6 ay kalan oyuncu istediği takımla görüşür sende öğle aval aval bakarsın.
geciniz ..
kendi basarisizliklarini ört bas etmekten baska birsey degil ..
dünyanin heryerinde sözlesmesi bitimine 6 ay kala her oyuncuyla kulübünün onayi olmadan
görüsebilirsin. Üsenmesem Sivasspor'un gecmis yillarda hangi sözlesmesi biten futbolculari aldiginin bir listesini cikarirdim.
türkiyede yasak

Üst Alt