Medical Park Sağlık Raporu: Florin Andone - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Medical Park Sağlık Raporu: Florin Andone

Buda yeni moda oldu ya doktor muyuz biz kaç ay yok belirtseniz şunu artık 2 ay mı yok 3 ay mı sinir ediyorlar insanı sağlık ekibinin ruh sağlığı bozuk.

Emre Akbaba'nın gecen seneki sakatlığı ile bu seneki Andone nin sakatlıkları çok şanssız ve biraz da aptalca .. Her iki pozisyonda da rakip topa vursa ne olur, vurmasa ne olur? Tehlikeli bir durum yokken , istemeden de olsa adeta kendilerini feda ettiler. Yazık oldu..

Geçmiş olsun.

Bidaha izleme şansımız olmaz bizim takımda bonservisi alınmazsa ki alınmaz.

Andone falcao ile başla sonra yine santrforsuz kal :( hücumsal anlamda cenabet durumu var galiba

Ya ben anlamiyorum bu saglik ekibini abi yani ne kadar yok herkesin sanki tip bilgisi var kac hafta top oynayamaz onu yazin abi
öyle bir dünyayok her hastanın tedaviye cevabı değişir.

andone güçlü bir oyuncu çıt kırıldım değil.

2.devre aramıza döner.
menisküs yırtığı olmaması sevindirici.yoksa ameliyat olur ve gerçekten 4-5 ayı bulurdu dönmesi.

bu tarz sakatlıklarda sahaya dönmesi minimum 75 gündür.

Diz bağı kopsa idi ozaman sezonu kapatmıştı.Yırtık demek 2 3 ayda döneceğine işaret.İlk yarıyı banko kapadı.2.yarının ilk maçına döneceğini düşünüyorum.

öyle bir dünyayok her hastanın tedaviye cevabı değişir.

andone güçlü bir oyuncu çıt kırıldım değil.

2.devre aramıza döner.
menisküs yırtığı olmaması sevindirici.yoksa ameliyat olur ve gerçekten 4-5 ayı bulurdu dönmesi.

bu tarz sakatlıklarda sahaya dönmesi minimum 75 gündür.
Boyle bi bilgilendirme yapabilirlerdi mesela Sağol abi

bu nedir arkadaş ya takım biçiliyor! sahada dövülüyor! HAKEMLER UYUYOR GÖRMÜYOR...
TSL'ye melo gibi hırslı ve sert adamlar lazım. Kuralına göre oynamak lazım. Messi getirsen 1-2 aya onun da futbol hayatını bitirirler TSLde...

Fernando'nun ilk sezon yaşadığı sakatlığa benziyor. 2 ay kaçırmış Fernando. Andone'nin daha genç olduğunu düşünürsek toparlanma süreci daha kolay olabilir. Devreyi kapatır ancak devre arası kampına yetişir muhtemelen.

Andone'nin sözleşmesinde oyuncu isterse devre arasına gitme maddesi varmış.Andone Galatasaray'da oynamak istiyorum demiş.8-10 hafta sonra oynayabilirmiş..

Üst Alt