Medical Park Sağlık Raporu: Marcao Teixeira - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Medical Park Sağlık Raporu: Marcao Teixeira

Bu kadar uzun bir aradan sonra Marcao gibi her fırsatta götü göbeği salan disiplinsiz biri için son derece normal bir sakatlık. Herif yaz tatilinde aldığı kiloları 17. haftada filan verebildi. Ordan anlayın işte... Neyse, yapacak bir şey yok, sezonu kapattı herhalde.
Hoca acaba Emin'e şans verir mi, onu merak ediyorum.

Satsak da kurtulsak bundan yav. Derbilerden önce cezali duruma duser. Yaz tatilinden sonra göbekli döner. Olur olmadik yerde faul yapar

galatasaray’da dünkü antrenmanda girdiği ikili mücadelede sakatlanan marcao, sarı-kırmızılıları korkuttu. brezilyalı stoperin mr sonucunda yırtık olmaması ise sevindirdi.

iç yan bağında hasar tespit edilen marcao’nun sakatlığı için iki hafta öngörülüyor. marcao’nun rize deplasmanına yetişmesi zor gözükürken, iyi tedavi süreci doğrultusunda gaziantep fk maçına yetişebileceği düşünülüyor.

ajansspor haberi,bence de 2-3 haftada döner

Bu kadar uzun bir aradan sonra Marcao gibi her fırsatta götü göbeği salan disiplinsiz biri için son derece normal bir sakatlık. Herif yaz tatilinde aldığı kiloları 17. haftada filan verebildi. Ordan anlayın işte... Neyse, yapacak bir şey yok, sezonu kapattı herhalde.
Hoca acaba Emin'e şans verir mi, onu merak ediyorum.
2 hafta yok demişler,gazisehir macında döner demişler

Sakatliklar yasanacak ne yazikki her takimda ama abartmadan,felaket tellallligi yapmadan iyi dileklerde bulunun,olumlu olun.zaten virus var,bi de siz ayri karantina uygulamayın

Sezonu kapatmasi daha imkansiz.gecen sene de sakatlanmis,uzun surer demisler,cabucak atlatmis.sozlukte biri yazmis.dayanikliligi var demekki.hic bi bilgim yok sakatligi hakkinda ama abartmanin bos oldugunu ve basaksehir macinda kadroda olacagini düşünüyorum 🤗
Olm her sakatlanan adama max 3 haftada döner diyorsun. Bu optimizm nerden geliyor söyle de bilelim. Sana kalsa Fernando 1 ayda dönüyordu. :D

Iki haftaya dönmez yav. Doktor bey sezonu kapatti yazdi. Belki ilk derece esneme olsa 2 haftaya falan dönerdi. Ben 4-6 haftadan önce dönmez diye bekliyorum.

Evet ulke hafifte olsa normale donmeye basladigina gore bizim futbolcularda skatlanmaya baslayabilir.Zaten oynasakta sampiyon olamiyacagiz Basak.olacagina hamsileri sampiyon yapsalardi bari.Ic saha Avantaji mizi kullanamayacagiz ve kullanamadikta zaten Bjk derbisinde bjk macinda seyirvlci eksikligini cok cektik bu saatten sonrada sampiyon olamayiz

Üst Alt