Medical Park Sağlık Raporu: Mario Lemina - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Medical Park Sağlık Raporu: Mario Lemina

2.derece yaralanma hematom da varsa 1 ayı bulur genelde ama her zaman dediğimö gibi kök hücre tedavisi ve futbolcunun vereceği tedavi yanıtı bunu 2 haftaya da düşürebilir ama ne kadar erken zorlanırsa o kadar kolay nüksetme riski vardır.

Tedavi sonrası oyuncunun ağrısı olacak mı o önemli.
Falcao oynar mi sence bu hafta? Veya yedekte olur mu?

Apo bunu boşuna kargalara istememiş. Sorunlu adamları Fatih hoca adam eder diye alıyorlar anladık da müzmin sakatları neye dayanarak alıyorlar?

Bize istikrar lazım malesef. Maddi sebeplerden dolayı geniş kadro kuramadığımız için Lemina sakatlanınca yerine adam koymak sıkıntı. O yüzden beğendiğim bir futbolcu olmasına rağmen kesinlikle alınmamalı.

Geçmiş olsun. Sezonu kapattı diyebiliriz. Muhtemelen Galatasaray kariyeri de sona erdi. Profil olarak beğeniyorum, aidiyet de sağlamıştı ancak irili ufaklı sakatlıklar sebebiyle çok maç kaçırdı. Böyle de devam edecek gibi gözüküyor. Merkezde istikrar bence çok önemli. O yüzden bonservisinin alınmasını geçtim; tekrar kiralanacağını bile düşünmüyorum.

Okadar kolay gozden cikarilacak bir oyuncu asla degil saglam bir sezon oncesi kampi denenmeli bir sene daha kiralamak lazim baska takima gidip doktururse pisman oluruz

Son gune kalmasından belliydi.Bu kadar kaliteli adam transferin son gunune kadar takım bulamadı ve biz atladık hemen

Üst Alt