Medipol Başakşehir Maçı Biletleri Satışa Çıkıyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Medipol Başakşehir Maçı Biletleri Satışa Çıkıyor

Oralardan gişede bilet bulamazsın. Gişe fiyatı 600 den itibaren olan biletlerden çıkınca nadir bulunabiliyor

ANE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Bugün saat 15:00'de GS Bonus Kart ve GS Mobil kullanıcılarına açılacakmış bilet satışı. Yarın saat 11'den sonra da tüm GS Passolig kullanıcılarına açılacak. Yarın ola hayrola göreceğiz bakalım bilet bulabilecek miyiz.

10. kategoriden bilet gişe fiyatı 175 TL, ben 2 katı vermeye razıyım 300 TL. Ama 600 TL'lik bilet 6. kategorinin gişe fiyatı. Benim için yer çok önemli değil. Orada o atmosferde bulunmam önemli. Hatta 1.000 TL'lik bileti bedava verseler almam. Ben heyecanın ve tezahüratın bol olduğu 10. kategoriden özellikle Kuzey tarafından bilerek almak istiyorum.

Bu bir kaç gün içerisinde duruma göre gelip gelmeyeceğime karar veririm. Son ana kadar bekliyorum tok alıcı gibi. Olursa da olur olmasa da. Kafama eserse son dakikada Pazar sabahı da olsa bir tek ceketimi alır çıkarım. Yüreğim ve hislerim ne derse o. Anlık karar yani 5 gün öncesinden acaba şöyle olur mu yok böyle olsa nasıl olur diye endişelenmek gereksiz. Göreceğiz kısmetse.

Arkadaşlar bu kombine devret uygulaması ne kadar güvenli acaba daha önce kullanan, buradan bilet alan var mı? Kuzey alt 400 TL'ye satıyor birisi. Önce ben mi parayı gönderiyorum? Parayı aldıktan sonra bileti benim passolig kartına bileti devretmezse ne olacak?

Hala inanamiyorum. Koca ulkede butun taraftarlar pasolig zirvasina kabul ettirdiler. Herkese bahaneyle bir kredi karti kakaladilar. Butun ozel bilgileri caldilar. Inanilir gibi degi.

Üst Alt