Medipol Başakşehir Maçı Biletleri Satışa Çıkıyor - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Medipol Başakşehir Maçı Biletleri Satışa Çıkıyor

@Musap Aydinli

Şu Passo olayı ne kadar sürüyor. Şimdi kayıt olsam bilet almak için para yükleme falan uzun sürüyor mu. Yurtdışından gelenlere sadece Cüzdan Ön Ödemeli Karr oluyor herhalde.

Yurtdışından passo yüzünden bayağı sorun çekenler varmış diye okudum bir kaç yerde. Gördüğüm kadarıyla senin passo ligin var, sorun yaşadın mı. Para yükleme olayı falan ne kadar sürdü

sent via GSC

@Musap Aydinli

Şu Passo olayı ne kadar sürüyor. Şimdi kayıt olsam bilet almak için para yükleme falan uzun sürüyor mu. Yurtdışından gelenlere sadece Cüzdan Ön Ödemeli Karr oluyor herhalde.

Yurtdışından passo yüzünden bayağı sorun çekenler varmış diye okudum bir kaç yerde. Gördüğüm kadarıyla senin passo ligin var, sorun yaşadın mı. Para yükleme olayı falan ne kadar sürdü

sent via GSC
Karta başvurma, para yükleme, varsa bilet alma ya da başkasından kendi kartina bilet devretme işlemi toplasan 15 dakika sürmez internet olan bilgisayardan ya da telefondan yapabilirsin yüzünün göründüğü profil resmi gerekli yıllık ücreti 47 TL ne abarttiniz su passolig kart muhabbetini katılıyorum saçma ama japon taraftarlar bile rahatlıkla almıştı son Beşiktaş maçında

Redmi Note 7 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

@Musap Aydinli

sent via GSC
Aslinda hemen oluyor. 5-10dkni alir. Kredi kartin olacak ama para yukleme olaylari felan icin

Kombine devret'te halen 400 tl civarında en düşük maç bileti. Bakalım ilerleyen günlerde fiyatı düşecek mi? Şöyle 250 TL civarına gelse yapıştıracağım bir tane hemen.

Ne yapacak adam abi elindeki bileti 15 tane güney alt tribün bileti var gişe fiyatı 175 TL adam 400-450 TL istiyor. Yüzde 150 kar. Elindeki bileti yakacağı yerde bırakacaktır son anlarda daha ucuz fiyatlara. Poker oyunu gibi blöf çeken çekene

Dehşet para bırakıyor bu kombine işi 1000 liraya al 3 cl maçı 300 er liradan sat 4 büyük maç 300 lira etti 2100 diğer maçları saymadım bile.

Üst Alt