Medya ve Robin van Persie Gerçeği | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Medya ve Robin van Persie Gerçeği

Bunu okuyun ve ona göre medya'da cikan haberlere göre yorum yapin. Ayri bir konunun gerektigini düsünüyorum.

Cikan haberler: Wesley Sneijder kulübü yönetiyor

Birde gercege bakalim..

Wesley Sneijder

Wesley Sneijder Galatasaray ile 2 kere lig sampiyonlugu, 3 süper kupa, 3 türkiye kupasi kazanmis bir oyuncu. Bu sürecte Galatasaray ile Sampiyonlar Ligin'de ceyrek final oynayip bir sonraki sezon Real Madrid'li ve Juventus'lu gruptan cikmis.
Teknik direktör ile hic sorun yasamamis, sadece hakkinda art niyetli dedikodular cikmis. Ortada kanIt yok!

Robin van Persie

Fenerbahce'ye yeni transfer olmus, 0 lig sampiyonlugu, 0 süper kupa, 0 türkiye kupasi ve üstüne müzmin sakat. Avrupa'da ise birak Sampiyonlar Ligini, Avrupa Liginde Braga'dan dayak yemis bir oyuncu takimiyla.

Bunun üstüne ortada net kanIt vardir: Sezon baslangicinda saha kenarinda Pereira'yi takmamis, sezon sonu ise Pereira'nin teknik direktör oldugu takiminin idmanlarina da cikmamis. Ardindan ilginc sekilde Pereira yollanip hollanda'li Advocaat ve Jeremain Lens gelmis.

Peki kendi tavirlari ile idmana cikmayan, Pereira'yi istemeyen ve üstüne Advocaat ve Lens'in alinmasindan sonra neden RVP FENERBAHCE KULÜBÜNÜ YÖNETIYOR diye haberler cikmiyor? Üstüne adam müzmin sakat ve 5 milyon fln kazaniyor.

van-persie-43.jpg

Son düzenleme:
Çünkü dominant bir başkanları var. Böyle bir durum olsa bile bunu söyleyip Aziz ile kötü olmak istemiyor kimse.

Bizimle ilgili böyle haberlerin çıkmasının nedeni ise başımızda pasif bir başkanın olması.

6 milyon euro kazanıyor Persie.

Fiziksel olarak da açıklanmayan bir sıkıntısı var, bu bile medyada gündem olmuyor. Gerçi normal yazacak adamların sırtında forma var.

Bir de Sneijder'in neler verdiği ortada, Persie hiç bir şey veremediği için beklenti var denilse de çok beklenti yok bana göre.

Çünkü dominant bir başkanları var. Böyle bir durum olsa bile bunu söyleyip Aziz ile kötü olmak istemiyor kimse.

Bizimle ilgili böyle haberlerin çıkmasının nedeni ise başımızda pasif bir başkanın olması.
Eger bizim dominant baskanimiz yok ise taraftar bu haberlere göre yorum yapmamali, algi operasyonuna gelmemeli Gökhan. Ama yapiliyor. Sabah'tan beri Sneijder hakkinda 3-4 konu acilmis, hepsi de sacma. 1 konu bile mantIklI degil.

Kendi taraftarimiz bize zarar veriyor.

cunku riekerink'i sneijderin onerdigine dair direkt quote var (altyapi icin olsa da) josenin donk hakkindaki aciklamalari da eklenince haliyle haber oluyor

cunku riekerink'i sneijderin onerdigine dair direkt quote var (altyapi icin olsa da) josenin donk hakkindaki aciklamalari da eklenince haliyle haber oluyor
Sporx'in Donk haberine mi inaniyorsun? Donk denilen herif 2 senedir Galatasaray icin yaziliyor üstüne Denizli zamaninda Donk hakkinda olumlu konusuyordu LIGTV'de, aldiran da kendisi ve yönetim.

Direk quote fln yok, hepsi yalan ve propaganda bir kere. Fikri sorulmustur o kadar, bu da gayet dogal.

Çok konuşulacak bir şey yok bu konularda.

Birazdan gelir bazıları RvP savunuculuğu yapar. (başlamış bile) Ben de forum-tartışma konusu çelişkisini ibretle izlerim. Sonra aynı laflar kısır döngü içerisinde tekrarlanır, konu 1-2 saate inaktif hale gelir.

Sıkıldım lan sizden.

Sporx'in Donk haberine mi inaniyorsun? Donk denilen herif 2 senedir Galatasaray icin yaziliyor üstüne Denizli zamaninda Donk hakkinda olumlu konusuyordu LIGTV'de, aldiran da kendisi ve yönetim.

Direk quote fln yok, hepsi yalan ve propaganda bir kere. Fikri sorulmustur o kadar, bu da gayet dogal.

josenin diyorum ne sporxi
adamlar konusuyor gazeteler de haber yapiyor ucuk bi tarafi yok bu olayin gayet dogal
van persienin advocati getirdigine dair herhangi birinden quote ciksa tum gazeteler haber yapar yarin

josenin diyorum ne sporxi
adamlar konusuyor gazeteler de haber yapiyor ucuk bi tarafi yok bu olayin gayet dogal
van persienin advocati getirdigine dair herhangi birinden quote ciksa tum gazeteler haber yapar yarin
Adam ispanyolca konusmus. Sen bilmiyormusun art niyetli medya bunu farkli cevirip yazdigini? Gecelim bunlari. Medya cok sey yaziyor. Hic konuyu degistirme: Düsme potasinda olan Fener icin ses seda yok medya'da..

Adam ispanyolca konusmus. Sen bilmiyormusun art niyetli medya bunu farkli cevirip yazdigini? Gecelim bunlari. Medya cok sey yaziyor. Hic konuyu degistirme: Düsme potasinda olan Fener icin ses seda yok medya'da..

konuyu degistirme fb dusme potasinda diyon da lafini etmemisin ilk msjda
neyse
fb haberleriyle ilgilenmiyorum sadece yapilan haberlerin kaynaklari sebebiyle dogal olugunu syluyorum. tabi gotten de cevirmis olabilirler orasi da var

1.5 yıldır fizik olarak hazır olmayan bi RvP var. Bir kişide çıkıp bu adama saldırmıyor. Ama bırakın bizim Sneijderi,Podolski 4 maçta gol atmasın değil 1.5 yıl 6 ay düzgün performans vermesin gömecek yer ararlar. Hatırlayın geçen sene Muslera için yazdıklarını. 2 hatalı gol yedi diye kova ilan edilmişti.

Bu kasıtlı haberlere inananda Galatasarayı tutmasın mümkünse. Daha iyi görürüz en azından önümüzü

1.5 yıldır fizik olarak hazır olmayan bi RvP var. Bir kişide çıkıp bu adama saldırmıyor. Ama bırakın bizim Sneijderi,Podolski 4 maçta gol atmasın değil 1.5 yıl 6 ay düzgün performans vermesin gömecek yer ararlar. Hatırlayın geçen sene Muslera için yazdıklarını. 2 hatalı gol yedi diye kova ilan edilmişti.

Bu kasıtlı haberlere inananda Galatasarayı tutmasın mümkünse. Daha iyi görürüz en azından önümüzü

Podolski zu Çin habeleri daha geçen sene adam takımın gol yükünü sırtlarken çıkıyordu.

Sneijder ile işleri bitsin, sıra ona da gelecek zaten.

Üst Alt