mega holding - kairos technologies | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

mega holding - kairos technologies

mega holdings

750$ karşılığında kıytırık bir site satıp sizin bu işten para kazanacağınızı belirten sistemdir. binevi saadet zinciri de diyebiliriz.

mega holdings - ekşi sozluk

yukarıda detaylı bilgiler mevcut incelemek isteyen olursa.

bu konuyu acmamın sebebi yakın sayılacak çevreme kadar yanaşması bu meselenin. yapmayın etmeyin dememe rağmen bu işe girişen arkadaslarımda mevcut.
bizzat bana da teklif edildi.

olay su sekil yürüyor kısaca anlatmak gerekirse;
750$ verip baslıyorsun, altına gelecek her 2 kişiden 120$ alıp yola devam ediyosun. onlarda altında 2 kişi alırsa gene aynı sekil para kazanmaya devam ediyosun. zincir olup gidiyor güya.

tamamen yatırılan 750$ ın sahibi kazanırken, diğerleri hayaller uğruna zamanlarını saatlerini günlerini yiyorlar. biraz arastırdıktan sonra kazanclı cıkan yok gibi bişey.

göz boyama, şahane hayaller vaad edip, genç nüfusu kullanmaya yönelik dolandırma işidir kısaca.

diğer bi konu; karios technologies.

kairos technologies - ekşi sozluk

sizin bilgisayarı cloud olarak kullanıp, üzerine para yatırdığınız sistemdir.

bugün bikaç müşterimden de duyduğum üzere yüksek kapasiteli diske sahip pc aramaktalar deli gibi. :)

Kairos Teknoloji (TANITIM) Turkce | Kairos Technologies / Kairos Planet - YouTube

video yukarıda izleyip bakın bi demek istediğimi anlayacaksınız.

Bu "etrafınızda varsa bu sacmalıklara inanıp paralarını yatıran kişiler uyarın, yaptırtmayın" konusudur.

Bölge sorumlularını tanıdığım, hatta sayesinde dubai'ye falan tatile giden tanıdık çalışanları olan sistem.

Şirket deniz kadar kazanıyorsa, üst yetkiler ufacık bir göl kadar, siz ise tam kapanmamış musluk kadar ya da tamamen ödediğiniz 2700 küsür dolar ile kalıyor hiçbir bok kazanamıoyrsunuz

Herkes uzak durmalı. İzmir de bir ara aynı buna benzer qnet saçmalığı vardı. Bir kaç tanıdığım telef oldu. En kötüsü de bunlar en yakın arkadaşlarını kaybettiler.

Mega holdings sayesinde para kazanabilirsiniz arkadaşlar. Inanmayınız.

evet nasıl kazanırsınız anlatayım ...
önce sizi bir güzel kandırırlar ve taş patlasa 100 tl değerindeki siteyi size dünya paraya itelerler ve eksi bakiyeden başlarsınız.
sonra hazır şablonlarla kurulmuş trafiği cpusu vs özellikleri beş para etmeyen 100 tllik siteyi satacak kerizler bulmanızı isterler . her keriz başına komisyon alırsınız . tabi siz misal 5 tl komisyon alırsınız piramidin üstündekiler dünya para kazanır hamallık yaparsınız.
kısa zamanda eşe dosta yolunacak kaz gibi bakarsınız tüm dostlarınızı kaybedersiniz hatta bu aptal şey yüzünden işinden olanlar vardır.
ancak size öyle yalanlar dolanlar atarlar ki inanamazsınız.
para kazanan çok ama çok az bir yüzdedir.

alttaki videoda hava atan salaklar var. güya arabalar kazandık zengin olduk derler. ama plakalaı e-devlette sorgulatın görün ne sürprizler çıkıyor . linkini attıgım videoda sorgulatanlar da var zaten . çoğu rehinli ..bazısının tescil kaydı yok .bazısı kiralık vs . kendilerini akıllı sanan bu zolloların nasıl aptal oldukları meydana çıkıyor.

şerif Mega Holdings Researcher Camp! HIGH - YouTube

Son düzenleme:
insanları cezbetmek icin biz bu isten şu kadar para kazandık dien bir grup mukakkak vardır.

klasik pazarlama oyunları.

bu tür işlerde ilk grup parayı kaldırır, arkasındakilerde onların seviyesine cıkacagı günü hayal eder ama ettigi hayalle kalır.

evet nasıl kazanırsınız anlatayım ...
önce sizi bir güzel kandırırlar ve taş patlasa 100 tl değerindeki siteyi size dünya paraya itelerler ve eksi bakiyeden başlarsınız.
sonra hazır şablonlarla kurulmuş trafiği cpusu vs özellikleri beş para etmeyen 100 tllik siteyi satacak kerizler bulmanızı isterler . her keriz başına komisyon alırsınız . tabi siz misal 5 tl komisyon alırsınız piramidin üstündekiler dünya para kazanır hamallık yaparsınız.
kısa zamanda eşe dosta yolunacak kaz gibi bakarsınız tüm dostlarınızı kaybedersiniz hatta bu aptal şey yüzünden işinden olanlar vardır.
ancak size öyle yalanlar dolanlar atarlar ki inanamazsınız.
para kazanan çok ama çok az bir yüzdedir.

alttaki videoda hava atan salaklar var. güya arabalar kazandık zengin olduk derler. ama plakalaı e-devlette sorgulatın görün ne sürprizler çıkıyor . linkini attıgım videoda sorgulatanlar da var zaten . çoğu rehinli ..bazısının tescil kaydı yok .bazısı kiralık vs . kendilerini akıllı sanan bu zolloların nasıl aptal oldukları meydana çıkıyor.

şerif Mega Holdings Researcher Camp! HIGH - YouTube

Dalga geçiyorum. Ben de biliyorum bunu. Yine de teşekkürler.
Inananlara da allahtan akıl diliyorum.

Bu sistem her daim aynıdır sadece şablon ve ismi değişir.
Sistemi kuranlar matematiksel bir denklem altında hesapladiklari parayı topladiklarinda arazi olup tuyerler.

Henüz kar edememiş yada parasını çıkaramamış binlerce keriz öyle dimdislak kalakalir

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Az önce Qnet ile sponsorluk anlaşmamızın olduğunu görmemle şok oldum. 🤦‍♂️ 6 yıllık konuyu nereye yazacağımı bilemediğim için hortlatıyorum. Biraz baktım da ManCity ve Fenerbahçe'nin de sponsoruymuş. İnanılmaz, üstelik birkaç ay önce yapılmış anlaşmamız.

Üst Alt