Megastar Tarkan'ın "10" İsimli Yeni Albüm Çalışması - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Megastar Tarkan'ın "10" İsimli Yeni Albüm Çalışması

üretim bitti.sektör bitti.tarkan da piyasaya uydu ne yazık ki.ticari bi albüm bu.çok açık..ama etrafta o şarkıcı bozuntusu,saçma salak şarkılarrn boy gösterdiği bi piyasaya tarkan albümünün çok iyi geldiğini düşünüyorum.o yaratıklar,popçu bile degiller.

tarkan iyki çıkardı albümü.

Yav niye her albümü karma ile kıyaslıyonuz :asd: o zirve noktasıydı

adını kalbime yaz da çok güzeldi.
her müzik albümü kendi şartlarında değerlendirilir.
şu anki mal müzik piyasasında gayet gideri olan albümdür.

üretim bitti.sektör bitti.tarkan da piyasaya uydu ne yazık ki.ticari bi albüm bu.çok açık..ama etrafta o şarkıcı bozuntusu,saçma salak şarkılarrn boy gösterdiği bi piyasaya tarkan albümünün çok iyi geldiğini düşünüyorum.o yaratıklar,popçu bile degiller.

tarkan iyki çıkardı albümü.

Daha da eskiye çocukluğumuza gidelim
Böyle muhteşem şarkıların bir daha geleceğini zannetmiyorum

YouTube

YouTube

Yav niye her albümü karma ile kıyaslıyonuz :asd: o zirve noktasıydı

adını kalbime yaz da çok güzeldi.
her müzik albümü kendi şartlarında değerlendirilir.
şu anki mal müzik piyasasında gayet gideri olan albümdür.
bu konuda haklısın.bu albümü de kendi içinde değerlendirmeliyiz.1-2 hafta geçsin.geri dönüş çok olur.her tarkan albümüne ısınmıyo başta insanlar.kuzu kuzuya ne laflar edilmiş zamanında.

Son düzenleme:
Daha da eskiye çocukluğumuza gidelim
Böyle muhteşem şarkıların bir daha geleceğini zannetmiyorum

YouTube

YouTube
bu başka bi zamandı ,90lar saflıgı vardı.tarkanın son albümündeki o sevişmeler ümit sayına ait.dön bebegimi yapana.o tad az da olsa var o şarkıda ama yetmemiş.hepsi tükendi anlamadıgım bi şekilde..bu albümde çogu şarkı nakaratsız.tarkan bile üretemiyo artık şarkı.

Son düzenleme:
bu arada gercek tarkan dedirten tek şarkı kedi gibi.o da o kadar yeterli değil.bal küpünün sözleri de bilindik tarkanı cagrıstırıyor ama beste başka bişey olmuş.

hiç beğenemedim, müzikleri sıradan ve ritimler çok basit.

Tarkan adı altında ne çıksa dinlenircilerden çıkmış bu albüm.

Kötü değil de Tarkan standartlarında hayal kırıklığı. 3-4 parçayı beğendim. Beni çok sev ilk dans şarkısı olmuş, mustafa ceceli misin kardeşim sen.

bugün yine biraz dinledim albümü
kedi gibi, yolla, acimasiz gibi sarkilar yoklukta gider
hele yolla parcasini bu yaz her yerde duyacagiz bu kesin

Üst Alt