Mehmet Ağar: "Arda futbolu Galatasaray’da bırakacaktır" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Ağar: "Arda futbolu Galatasaray’da bırakacaktır"

Evet, cünkü o zaman hic bir basarisi, hic bir referansi yoktu.
Adam kendisi o an icin basarisiz oldugunu düsünüp istifa noktasina geldi.
Ama ne yapti, hatalarindan ders cikardi ve basarili oldu.
Iste senin atladigin nokta bu, hatalarindan ders cikarmak, kendini gelistirmenin püf noktasi.
Kendini gelistirmeyen Teknik Direktör takimini gelistiremez, gelismeyen takim anlik basarilar disinda bir basari elde edemez.
Neye inanmak istiyorsan inan, ben Fatih Terim konusunda sabirli olacagima eminim.
Kendi degerlendirmeme göre hata olarak gördüklerimi elestirecek miyim, gayet tabi ama Fatih Terime olan güvenim ile Tudora olan güvenimin arasinda daglar kadar fark var.

Sen o şansı vermeyip kovardın işte adamı.Fatih Terim de 1 kez mi hata yaptı sadece,belki de aynı hatayı o da defalarca yaptı ama en sonunda öğrendi.Başarılı oldu diye,hiç hata yapmadı değil yani,şampiyon olduğumuzda da hataları oldu.Senin kendini geliştirme,hatalarından ders alma dediğin olay telkinle veya birden,1 seferde olmuyor yani.Musibetleri göre göre hatalarından ders alıyorsun.Tudor bizden gönderildi ama ilerde başarılı bir teknik adam olacağını düşünüyorum.O gün bu forum kalırsa ve ikimiz de burada olursak konuşuruz bunu.

Sen o şansı vermeyip kovardın işte adamı.Fatih Terim de 1 kez mi hata yaptı sadece,belki de aynı hatayı o da defalarca yaptı ama en sonunda öğrendi.Başarılı oldu diye,hiç hata yapmadı değil yani,şampiyon olduğumuzda da hataları oldu.Senin kendini geliştirme,hatalarından ders alma dediğin olay telkinle veya birden,1 seferde olmuyor yani.Musibetleri göre göre hatalarından ders alıyorsun.Tudor bizden gönderildi ama ilerde başarılı bir teknik adam olacağını düşünüyorum.O gün bu forum kalırsa ve ikimiz de burada olursak konuşuruz bunu.
Hayir, o zaman Fatih hocayi ben de kovmazdim.
Yanlis hatirlamiyor isem o mac daha sezonun cok basinda idi, o kadar da degil.
Önemli olan iste blodladigim bölüm, bu musibeti Tudor kac kere görüp hic bir ders cikarmadi.
Basarili olabilir bilmiyorum, ilerisini görebilen biri degilim.
Ancak bir Teknik Direktör, yaklasik bir senedir basinda oldugu Takimda ayni hatalari yapiyor ve takima zarar veriyor ise, bunun cözümü yollari ayirmaktir.

Son düzenleme:
Adamın açığını kollarcasına bir yaklaşım olursa hem medyadan hem kamuoyundan,olacağı bu.
Burasi Galatasaray Sarper, bu kulüpte calismak hic bir zaman kolay degildi, bu sadece Tudor icin gecerli degil, Fatih Terim gibi biri icin bile gecerli.
Bu takimin basina bunun bilinci ile gececeksin ve ben eminim ki Fatih Terim bile bu bilinc ile bu takimin basina geciyor.
Ayrica bir insanin defalarca tekrar ettigi hatalari bunun ile aciklayamazsin, cünkü bir insan böylesi bir durumda tam aksi bir davranis sergileyip, o hatalari cözmek icin gayret eder, böylelikle basarili olmaya devam eder ve aciklari kollayanlarin elestirilerini azaltmis olur.

Neyse yine uzattik.
Sen hatayi Taraftar´da görüyorsun, ben Tudorun kendisinde.
Ekleyecek baska bir seyim yok, buyur kendi kendine tartismaya baslaya bilirsin. :D

Son düzenleme:
images

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

O liseci tayfa bir işe yarasın da şu transfere mani olsun. O başımızdaki kendini padişah zanneden teknik direktör de bu kulüpte istediği gibi at koşturamayacağını tekrardan idrak etsin. Olursa liseliler engel olur bu skandala. Denize düştük yılana sarılacağız yapacak bir şey yok. Fatih hoca da yolun sonuna geldiğini yavaş yavaş göstermeye başladı. Bunama başlamış belli ki yazık.

Bakın şimdi size çok acayip bir şeyden bahsedecem;

Terim geçenlerde yakınıyordu, ne için? içerden haber sızdığı için. İddiası o ki kendisinden bile önce forma numaraları basın tarafından biliniyordu. Peki Arda transferini dışarı 1 sene önceden kim sızdırdı? Ağar'ın yakın dostu kim?
Bu nasıl çelişki Hocam?

Üst Alt