Mehmet Ali Aydınlar ’32.Gün’ Programına Konuk Oldu


599161901ayd%C4%B1nlar.jpg
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanlığı’ndan 31 Ocak’ta istifa eden Mehmet Ali Aydınlar, istifasının ardından ilk defa konuştu. Futbolseverlerin kafasındaki tüm sorulara yanıt veren Aydınlar, şike soruşturması, UEFA’nın tavrı, belge krizi, 58. madde ve Fenerbahçe hakkında çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.Haberin Devami GSC Portal'da
 
Cevap: Mehmet Ali Aydınlar ’32.Gün’ Programına Konuk Oldu"Daha program bile baslamadi, bu aciklamalar nerden cikti" diye sorular gelmeden buna bir aciklik getireyim. Program banttan yayinlaniyor, bu aciklamalarda simdiden nete düsmüs. :asd:
 
Cevap: Mehmet Ali Aydınlar ’32.Gün’ Programına Konuk OlduBirand:" Bi saniye ben sizi şeye oturtiyim öyle devam"

:asd:
 
Cevap: Mehmet Ali Aydınlar ’32.Gün’ Programına Konuk OlduUEFA’YA 65 BİN MAİLİşi asla savsaklamadık. Doğru olanı yaptık. Belgeler, bize 20 Temmuz’da geldi. Fenerbahçeli olduğum için UEFA’ya inanılmaz şikayetler gitti. Platini, “45 bin mail geldi. Genel sekretere de 65 bin mail geldi” dedi. UEFA, bana soru işareti ile bakıyordu. Pier Cornu, savcı ile görüşmeye geldi. Savcıya “savunma almak istiyoruz” dedik. Savcı “hayır” alamazsınız yanıtını verdi. Cornu, savcıdan gizliliğin kaldırılmasını ve savunmanın alınmasını istedi. Savcı, bunu kesinlikle kabul etmeyeceğini söyleyince, UEFA işi savsaklamadığımızı anladı.bu mail işinin önemi ortada tekrar etmeliyiz :D
 
Cevap: Mehmet Ali Aydınlar ’32.Gün’ Programına Konuk OlduMedyada çıkan tüm haberler anında UEFA'ya ulaşıyormuş. Buradaki konuşmalar bile yarın UEFA'ya gidecek diyor.
 
Cevap: Mehmet Ali Aydınlar ’32.Gün’ Programına Konuk OlduSiz takımları Avrupa'ya gönderin, suçlu çıkarsa cezasını biz veririz demiş UEFA. O yüzden kendine güvenen gitsin demiş MAA.
 
Cevap: Mehmet Ali Aydınlar ’32.Gün’ Programına Konuk OlduAnlamadığım bu adam Rıdva ve Aykut bizi cl ye göndermediğiniz için tşk açıklamalarımızdan ötürü özür dileriz diyor.Yani şike yaptıklarını anlamışlar.Peki Aykut neden hala sahaya bişey yansımadı diye ağlıyor?
 
Cevap: Mehmet Ali Aydınlar ’32.Gün’ Programına Konuk Oldubeyler, fenere dusme, eksi puan ve ayrica transfer yasagi gelecek galiba
 
Anlamadığım bu adam Rıdva ve Aykut bizi cl ye göndermediğiniz için tşk açıklamalarımızdan ötürü özür dileriz diyor.Yani şike yaptıklarını anlamışlar.Peki Aykut neden hala sahaya bişey yansımadı diye ağlıyor?Hangimiz bir fenerliyi anlayabiliriz ki? Bu heriflerde mantik aramak zaman kayibindan baska bir sey degil.
 
Cevap: Mehmet Ali Aydınlar ’32.Gün’ Programına Konuk OlduHemen karar verseydik yanlış olurdu sonradan çok ek belge geldi, çok değişti işler vs diyor.
 
Cevap: Mehmet Ali Aydınlar ’32.Gün’ Programına Konuk Oldu15 ağustosta Nihat Özdemir ve Ali Koç'u çağırdım, Fener'in bu sene ŞL'ye gitmemesi, Fener'in menfaatinedir, gitmeyin demiş.

Beşiktaş ve Trabzon'a niye aynı uyarıyı yapmamış acaba.
 
Cevap: Mehmet Ali Aydınlar ’32.Gün’ Programına Konuk OlduYuh bir de açık açık söylüyor.

Fener'i uyarmak için asbaşkanları yanına çağırıp özelden söylemiş, Beşiktaş ve Trabzon için uyarısı o toplantıda söylediği, kendine güvenmeyen gitmesin uyarısı.
 
Cevap: Mehmet Ali Aydınlar ’32.Gün’ Programına Konuk OlduBjk 8 yıl yerse artık kafayı yerler adamlar ne çektilerse 8 lerden çektiler :asd:
 
Cevap: Mehmet Ali Aydınlar ’32.Gün’ Programına Konuk OlduUEFA'YA 65 BİN MAİLİşi asla savsaklamadık. Doğru olanı yaptık. Belgeler 20 Temmuz’da geldi. Ben Fenerbahçeli olduğum için UEFA’ya inanılmaz şikayetler gitti. Platini, "45 bin mail geldi. Genel sekretere de 65 bin mail geldi" dedi. UEFA, bana soru işareti ile bakıyordu. Pier Cornu savcı ile görüşmeye geldi. Savcıya "savunma almak istiyoruz" dedik. Savcı "hayır" alamazsınız yanıtını verdi. Cornu, savcıdan gizliliğin kaldırılmasını ve savunmanın alınmasını istedi. Savcı, bunu kesinlikle kabul etmeyeceğini söyleyince UEFA işi savsaklamadığımızı anladı. Sonra ne yaptık?
 
Üst Alt