mehmet ali erbil - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
50 tane fılm cevırdı 50 sını toplasan tek fılm etmez.Türkiyede ki en sevıyesız tv cı sınemacı olma unvanını kımselere ınatla kaptırmayan bu adam kızının arkadaşlarına nıkah kıyması ile ünlüdür.bunun abisi de aynı bunun gibi itici bir tip.

Şu şerefsize konu açmayın lütfen.

Türk komedi filmlerinden soğutan sapık herif.

Birde o kadar pot kırmasına rağmen hala program sunuyor.

Lütfen kilit!

Buna mi takildiniz? Gercek hayatta kullanildigina rastlamadim. Ama bu cin-con, 6s ya da igs muhabbetini nette ne zaman gorsem biyik alti gülerim. Cunku bu tur seyleri yazarken, ne tur bir eziklik psikolojisi altinda olduklarini net biliyorum.

Aptal olmayin, benim baskanim 'bir gun Fenerbahce Ataturk Havalimani'ndan Avrupa sampiyonu olarak girecek' dese ve bundan birkac sene sonra en buyuk rakibim bunu gerceklestirse, akli dengem psikolojim ebediyen bozulurdu. Fenerliler yine iyi dayaniyor. 2006 salya sümük Denizli, 2008 teknik direktorsuz gelen sampiyonluk, 2012 Kadikoy'de karanlikta kalkan sampiyonluk kupasi falan da cabasi. Yine iyi dayaniyor o kusbeyinliler.

Gülüp gecin bu tur seylere.

ahlak çöküntüsünde önemli rol üstlenen ünlülerden biri

tuttuğu takımdan bağımsız olarak konuşuyorum, sevilmesi için bir neden bulamadığım insandır

bizim böyle komlekslerimiz yoktur ancak bu tarz alaylara kanal yönetimlerinin izin vermemesi lazımdı. eğer fbyi tiye alan bir espri yapılsa aziz denen mahluk adamı o gün oradan kovdurturdu. biz böyle şeylerle pek uğraşmıyoruz camia olarak.

Üst Alt