mehmet arslaner - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

mehmet arslaner

Andropoza girdiği konusunda yemin edebilirim. Adam iki gündür bana sarmış durumda. Alttan almama rağmen durmuyor.
Humus'a ayçiçek yağı koyan ve bunu tavsiye eden biriyle normal şartlarda muhatap olmam, ama işte internet böyle bir mecra normal şartlarda seninle aynı kaldırımda bile yürüyemeyecek adamlarla yeri geliyor sohbet ediyorsun yapacak bir şey yok.

Malum siparişi verdin mi üstat?
Yok onların iyisi baya pahalı, ucuzu da yani ne bileyim bana gelmez.. Gülme tutar beni. Bir de bir ara iyisini gözümü karartıp alacak gibi oldum, ürünün altındaki yorum keyfimi kaçırdı kendimi manyak gibi hissettim ve vazgeçtim. Aynen kopyalıyorum '' Muamelesi biraz zayıf ama, sıcak gülüşüyle içimi ısıttı.. Duruşuyla, havasıyla bambaşka.. ''

Fleshlight düşünüyorum araştırmalarım sürüyor.

Humus'a ayçiçek yağı koyan ve bunu tavsiye eden biriyle normal şartlarda muhatap olmam, ama işte internet böyle bir mecra normal şartlarda seninle aynı kaldırımda bile yürüyemeyecek adamlarla yeri geliyor sohbet ediyorsun yapacak bir şey yok.

Humus’a yağ dökülmesi konusunu çok uzatma istersen o yağları millet nerelere sürüyor. Daha fazla bu konu uzamasın. GSEnin sonuçlarını bekliyoruz.

Humus’a yağ dökülmesi konusunu çok uzatma istersen o yağları millet nerelere sürüyor. Daha fazla bu konu uzamasın. GSEnin sonuçlarını bekliyoruz.

:puhaha: :puhaha: :puhaha: :puhaha:

Hakikaten hiçbir şey anlamadım. At y... senin şahsına demedim, olayın akışına gönderme de bulundum zira kendime denmesi istemediğim şeyi başkasına söylemem. Biz de böyle bir delikanlıyız işte.

Duydun. Gereğini yaparsın artık.
Ciddi ciddi cezalık bir durum varsa ceza verilmeyeceğini falan mı sanıyorsun ? Burada öyle bir şey yok, bir kaç yıl önce Emrah myc vermişti mesela bana. Geyik yapılır edilir ama adamcılık yapılmaz.

Bu vesiyleyle yönetime iftira suçlamasıyla bende senin ceza almanı talep ediyorum. Benimkisi bir anlık galeyana gelmekten ibaret 1 gün yatar çıkarım, seninki iftira rahat 1 ay yatarın var.

Ciddi ciddi cezalık bir durum varsa ceza verilmeyeceğini falan mı sanıyorsun ? Burada öyle bir şey yok, bir kaç yıl önce Emrah myc vermişti mesela bana. Geyik yapılır edilir ama adamcılık yapılmaz.

Bu vesiyleyle yönetime iftira suçlamasıyla bende senin ceza almanı talep ediyorum. Benimkisi bir anlık galeyana gelmekten ibaret 1 gün yatar çıkarım, seninki iftira rahat 1 ay yatarın var.

Seviyenin düştüğü bu muhabbetten uzarım.

@Mehmet Eroğlu ve @Uğur İz hakkinda fikirlerin nedir?

Üst Alt