Mehmet Baransu: “O ses kaydı yayınlanırsa…” - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Baransu: “O ses kaydı yayınlanırsa…”

Cevap: Mehmet Baransu: “O ses kaydı yayınlanırsa…”

Baransu dinlediyse kayıt kendinde de vardır. Yılların adliye muhabiri salak değil ya cep telefonunda konuşurken kayıt etmiştir kendine dinlettiklerini. Ya bu kaydı şantaj için kullanıyorlar ya da korkuyorlar.

Kisacasi: Mok yayinlarlar. Bu kasedi yayinlayani öttürürler bu ülkede. Yayinlayabilseler yayinlarlardi zaten

Hukukun olmadigi yerde neyden korkuyorlar? Türkiyede Hukuk felan yok, demokrati hic yok. Korkulan birsey varsa o da padisahimiz tepkisinden.

o adami serbest birakmazlar..

ülkenin isine gemeyen birsey yapmayacaksin ister dogru ister yanlis basbakan ne diyorsa o oluyor malesef bu ülkede

o adami serbest birakmazlar..

ülkenin isine gemeyen birsey yapmayacaksin ister dogru ister yanlis basbakan ne diyorsa o oluyor malesef bu ülkede

Taraf gazetesi ve cemaatin ak parti ile olan son zamanlardaki husumetinden dolayı , Mehmet Baransu nun bu kaseti kesinlikle yayınlayaağını düşünüyorum , Çarşamba günü süprizim olacak diye twit atmasınıda , şuan demiröreni sıkıştırıp istifaya zorladığını düşünüyorum ve şu anın zevkini çıkarıyor , yarın ola hayrola.

Taraf gazetesi ve cemaatin ak parti ile olan son zamanlardaki husumetinden dolayı , Mehmet Baransu nun bu kaseti kesinlikle yayınlayaağını düşünüyorum , Çarşamba günü süprizim olacak diye twit atmasınıda , şuan demiröreni sıkıştırıp istifaya zorladığını düşünüyorum ve şu anın zevkini çıkarıyor , yarın ola hayrola.

Baransuya sorun bir o zaman, net bir ifade versin.

şike davasında yine cemaat akp çatışmasını görüyoruz

izleyelim görelim

Beyler bu kaset fener yönetimine (Ali ve Nihat için) şantaj için kullanılıyor, yeter artık debreşmeyin verilene razı olun abartmayın deniliyor.Adamlar belliki 2 kupayıda istiyor :)

yayinlasinlar yoksa demiroren ve koc'tan para mi koparmaya calisiyorlar. boyle bir girisimde bulunduysalar santaj anlamina geliyor.

bu kaset varsa kopyaları dağılmıştır çoktan dinlemeyi yapan kişinin can güvenliğinden dolayı, ali koç,tüpçü,kel nihat hala açıklama yapmadı inandırıcı olabilir böyle bir kasetin var olması

umarım yoktur böyle birşey umarım bu kadarda düşmemişizdir

Yalanlanmaması gerçek olabileceğini düşündürtüyor insana.

Ayrıca Koç gibi ailenin ferdinin bu tarz bir davranışta bulunma ihtimali bile Ülkemizin genel durumunun anlamını gözler önüne seriyor.

ne olacaktı ceza mı verecekti sizin tff,pfdk,tahkim sanki

para sayma görüntüleri olsa bakkaldan sakız alıyordu cüzdana yansımamış diyecektiniz

her sıkışan fenerli bunu söylüyor. başkanları tarla sürme lafını kurban kesmek icin kullandım dediginden beri herşey normal geliyor bana.

her sıkışan fenerli bunu söylüyor. başkanları tarla sürme lafını kurban kesmek icin kullandım dediginden beri herşey normal geliyor bana.

İşçiler Dixon ve Kahe'yi de unutmayalım :)

Part time topçu part time fenerbahçe için çalışan işçiler :)

yağmur yağacak ekinler çıkacak Dixon ve Kahe camdan bakacak :)

Üst Alt