Mehmet Batdal ve Serdar Özkan Galatasaray'da! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Batdal ve Serdar Özkan Galatasaray'da!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Mehmet Batdal

bedavaysa alınıp süper ligde banko oynayacağı takıma kiralamak iyi olur. süper ligde formunu görmek gerekir. gittiği takımda tutunamazsa sat bank asya ya.

İzlemedim bilmiyorum.Ama bizde bazen overrated topçular da iş yaptı.Belki bu da öyle çıkabilir.Transfer olduğu bence de doğrudur.Ama 3.forvet ancak olur.

Mehmet batdal 16gol Forvet

Bekir yılmaz 9 gol orta sahanın ortası

2transfer yapılırsa bomba olur 1.5milyon euroya 2side alınabilir

2sini özellikle izledim bu sezon müthiş bir performans gösterdiler özellikle kayseri erciesspor maçında batdal ve bekirin performansları müthişti

kazma diyenler kayseri ercies maçının tamamını izlesin top indirişi şutları gol vuruşları ayrıca bekir yılmaz orta sahaya aranan kan mücadeleci presci daha ne isteniyor

Mehmet batdal yaş 24 16gol Forvet

Bekir yılmaz yaş 23 9 gol orta sahanın ortası

2transfer yapılırsa bomba olur 1.5milyon euroya 2side alınabilir

2sini özellikle izledim bu sezon müthiş bir performans gösterdiler özellikle kayseri erciesspor maçında batdal ve bekirin performansları müthişti

kazma diyenler kayseri ercies maçının tamamını izlesin top indirişi şutları gol vuruşları ayrıca bekir yılmaz orta sahaya aranan kan mücadeleci presci daha ne isteniyor

Bu cocugu Kayseri Erciyes macinda izledim. Zlatan tadi birakti damagimda. ama zlatan kadar yumos degil bu. mücadeleci yapisi var. joker olarak iyi bir isim olabilir. pivot santrafor özelligi tasiyor.

menejerlere pek güvenmemek lazım onlara kalsa her transfer dönemi 50 tane adam alırız ama merak ettim menejerin dediklerini

oyuncuyu doğru düzgün izlemeden yapılan ön yargılı yorumlara da hastayım.yok hödük yok kazma.istemediğinizi belirtmek için daha efendice cümleler kuramaz mısınız acaba.

Atılan gol sayısını bırakın arkadaşlar.Sahada yaptıkları ile bizim takımda oynayacak kapasitede değil.Bank Asya gol kralı kim ? Yasin Avcı.Karabük'ün oyuncusu.Bu adam sağ açık oyuncusu ama 18 gol attı yanlış hatırlamıyorsam.Bu adam bu kadar gol attı diye gidip transfer etmek yanlış olur.Ki Yasin geçen sezon Altay forması ile taraftardan her maç küfür yiyen adamdı.Kimisi Batdal için, 3 sezondur Bank Asya'da oynamış demiş ama Buca ilk senesinde direk üst lige çıktı.Geçen yıl bir dönem kiralık Altay'da oynadı sanırım ama hiç de verimli olamadı.Zaten 86 doğumlu.Bu saatten sonra da kendini ne kadar geliştirebilecekse artık.

24 yaşında ikinci ligden ötesinde tecrübesi olmayan adamın faydalı olacağına inanmak zor. Kendini geliştirmesi de zor. Zaten bildiğim kadarı ile statik bir adam ve bu bizim sistemimize de uymuyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt