Haber - Mehmet Büyükekşi: "Depremzedeler yararına Galatasaray - Adana Demirspor özel maçı olacak" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Mehmet Büyükekşi: "Depremzedeler yararına Galatasaray - Adana Demirspor özel maçı olacak"

1677492628919.png

Mehmet Büyükekşi: "Depremzedeler yararına Galatasaray - Adana Demirspor özel maçı olacak. 12 tane Süper Lig takımları arasında özel maç planlıyoruz. Yurt dışından takımlar da getirebiliriz. Dünya karması maçları olabilir."

Spor müsabakalarının doğal afetlerde bu şekilde kullanılmasını doğru bulmuyorum

Bunu bir kere adam gibi yapabiliyorsan karma takımlarla junile maçları gibi yap olsun bitsin
Ölmüş insanlar geride yetim kalmış bir ulus var neticede zevk unsuru olan bir şeyle sürekli yardım toplama mantıksız artık

Acındırma işine döndü ,nerde hani devket olarak itibarınız ,saray yaparken varda şimdi mi yok
Bitirdiniz memleketi başladınız sömürmeye

Türkiye karması ile dünya karmasi maç yapsın bu kadar zor mu bunu ayarlayabilmek ki ligdeki en iyi oyuncularla dünyadaki en iyi oyuncular karşı karşıya gelsin

Messi gelsin artık yoksa bu adamı resmi maç için Türkiye topraklarında göremeyeceğiz.

Ayrıca zaten 3 hafta maçlar ertelendi, 19 takım olduğu için sıkışan fikstür daha da sıkıştı. Avrupa'da yoluna devam eden 3 ekip var. Milli ara var, Türkiye Kupası var, seçim iptal edilmezse o haftaki maçlar da ertelenebilir. Şampiyonlar Ligi finali Türkiye'de. Tüm bu bileşenler düşününce sezonun ne zaman biteceği net değilken araya maçlar nasıl sıkıştırılacak.

Hatay ve Antepin fikstüründeki takımlar ve o hafta BAY geçen takım olunca her hafta 3 takım boşa düşüyor. Bu takımlar arasında maçlar olacaktır.

Galatasaray ADS maçı da bunun bir örneği

TFF'nin düzenleyeceği yardım gecesinde Galatasaray'ı temsil edecek isimler:
(Sports Digitale)

- Dursun Özbek

- Okan Buruk

- Fernando Muslera

- Bafetimbi Gomis

- Kerem Aktürkoğlu

- Yunus Akgün

- Okan Kocuk

Üst Alt