Haber - Mehmet Büyükekşi: "Sadece hakemler hata yapmıyor, oyuncular ve kaleciler de hata yapabiliyor" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Mehmet Büyükekşi: "Sadece hakemler hata yapmıyor, oyuncular ve kaleciler de hata yapabiliyor"

Fenerbahçe lehine hata yapınca, hakemler insandır hata yapabilirler çok normal.

Galatasaray lehine hata yapınca, hakemleri kovduk kimse merak etmesin böyle şeylere ligde yer yok.

Ulan herkes hata yapıyor da bir siz yapmıyorsunuz. Ali Koç iki konuştu diye ilgili ilgisiz VAR kayıtlarını ortaya döküp, o maçtaki hakemleri kamuouyunun önüne atıp, Fener'in maçlarındaki bir sürü şaibeli karar için kayıtları açıklamaya gelince ama onlar aynı değil demeyi nasıl kendine yedirebiliyorsun? Bundan daha büyük ahmaklık olur mu?

Bıktık ṣu klıṣe laflardan bizde biliyoz oyuncularínda hata yaptıgını insan olan Hata yapar ama senin hakemlerinin yaptıgı hata degil bilincli

1.hafta Ümraniye maçında ofsayttan gol. Artı 1 puan
3.hafta ADS maçında kırmızılar verilmedi, ADS nizami golü iptal edildi. Artı 2 puan
9.hafta Karagümrük maçı skandal penaltı kararı. Artı 2 puan
13.hafta Sivas maçı ceza sahası dışından verilen penaltı, Sivasın net penaltısı verilmemesi. Artı 2 puan
17.hafta Antalya maçı zaten hafızalarda. Artı 2 puan
20.hafta Ümraniye maçı. Artı 2 puan

En iyimser yaklaşımla Fb ye 11 puan hediye edilmiş.

Bizim maçlara bakarsak
2.hafta Giresun maçı penaltılarımız verilmiyor. En az -1 puan
4.hafta TS maçı yine penaltılarımız verilmiyor. -2 puan
10.hafta Kayseri maçı penaltımız verilmiyor, Kayseri nin golü nizami değil. En az -1 puan.
11.hafta meşhur Alanya maçı. -2 puan
16.hafta Sivas maçı, tartışmalı pozisyon var. Artı 2 kabul edelim.

Yine en iyimser tahminle 4 puanımız gasp edilmiş.

Hatalara bak, 20 maçta 15 puan fark yaratmış. Ki sonuca etki edemeyen facia kararları yazmadım bile. Onlara girersek zaten çıkamayız.

Ulan onların hatası nasıl kulübü bağlıyorsa buradakiler de seni! Onların hata yapan topçularına sahada her boku yese de görmezden gelip sahip çıkıyoruz, onlar da bizim evlatlara mı çıksın diyorsun yani ??

Oyuncu ve Kaleci o an maçta saniyelik hata yapıyor, senin satılmış hakemlerin 30 kere izleyip yapıyor. Bunu bile ayırt edemeyen vasıfsız herif

Icardi gol kaçırınca federasyona hakemlere giren çıkan bişey mi oluyor ben onu anlamadım.

Hakem nedir olum hakim hak dağıtan değil midir
Hakem birileri hata yaptığında gerekli adaleti sağlamak için orda değil mi ben mi bilmiyorum

Bir oyuncu penaltı kaçırsa( hata dediği bu heralde) ne hakemi ne federasyonu bağlayan bir durum olmuyor ama bir hakem bir penaltı kararını yanlış vererek milyonlarca dolar yatırım yapan bir kulübün koca sezonunu piç edebiliyor. Ee nabıcaz şimdi

Mal mal işler. Dalga geçiyorlar artık insanlarla. Nasılsa ne sorumlulukları var ne cezai bir yaptırım.

Gerçi bu tiyatroyu seyreden bu millete bu da çok da neyse.

Sonra diyorlar ki taraftar eskisi kadar ateşli değil, tribünde çekirdek çitliyor. Taraftarın çokta şeyindeydi sizin saçma salak düzeniniz. Zaten tiyatroda sessizlik makbul değil midir

Üst Alt