Haber - Mehmet Büyükekşi: "VAR kayıtlarının açıklanması bir defaya mahsustu. Çocuk oyuncağı değil bu" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Mehmet Büyükekşi: "VAR kayıtlarının açıklanması bir defaya mahsustu. Çocuk oyuncağı değil bu"

Erden birşeyler biliyorda susuyor gibi geliyor bana çekindiği yalı kocmu yada bu tff baskanini atayanlarmi orasını bilemem fakat ısrarla üstü kapalı konusmasinda var birseyler

Erden birşeyler biliyorda susuyor gibi geliyor bana çekindiği yalı kocmu yada bu tff baskanini atayanlarmi orasını bilemem fakat ısrarla üstü kapalı konusmasinda var birseyler
Herkes biliyor yav. İnan Kıraç demedi mi "Ali kucugumuz, bu sene onu şampiyon yapacaklar" diye.

Erden Timur da biliyor kaybedeceği bir savaşa girmenin anlamsız olduğunu. Ya camia olarak ayağa kalkacagiz, ya da her maç 3-4 atıp rahat galibiyetler almaya bakacağız.

fbnin her maçının şike ve şaibeli olduğunun net kanıtı bu açıklama. Yalı bebesinin emriyle görüntü yayınlatan bu şahısların da ısınmış suyu çok değil Haziran da doluyor zaten!

Yalı koç fener başkanlığını bıraktığı gün 2 şeyi merak ediyorum sikecilerin ört bas edilen gerçek borcu ve dededen babadan kalan şahsi servetinden nekadar harcadığı (bu denli büyük pislik için )

Bence biraz fazla buyutuyoruz ve abartiyoruz Erden'i.
Gözü kara olması güzel onun dışında maddi gücü var bu da güzel dursun rteye yakın olduğu için kamera önüne erdeni çıkartıyor bence sikecilerin başkanına karşı bizim sadrazam gibi oluyor
Önemli olan susmamak çünkü sustukça 2 misli eziyorlar tehdit dilini bilen yöneticiler önemli bizim ligte

Gözü kara olması güzel onun dışında maddi gücü var bu da güzel dursun rteye yakın olduğu için kamera önüne erdeni çıkartıyor bence sikecilerin başkanına karşı bizim sadrazam gibi oluyor
Önemli olan susmamak çünkü sustukça 2 misli eziyorlar tehdit dilini bilen yöneticiler önemli bizim ligte

Dursun zaten rte'nin adamlarindan, Erden'de cok farkli sayilmaz hani. Gozu kara oldugu konusunda net bir kanit yok elimizde yalniz. Agresif cikislar yapmis olmasi camiadan kaynakli ben asil su siralar beklerdim bir agresif cikis, henuz goremedik. Alenen saldiri altindayiz. Dursun'dan bir sey beklemiyorum zaten.

Üst Alt