Mehmet Demirkol: "6 Kasım anlamsız bir kutlama" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Demirkol: "6 Kasım anlamsız bir kutlama"

Cevap: Mehmet Demirkol: "6 Kasım anlamsız bir kutlama"

doğruyu demiş

6kasımı konusuyolar uefayı konusmuyolar.

oysaki arada 2 sene var

Demirkol böyle bir şey demedi. O yüzden konu kilitlenebilir. Programı izledim ve böyle bir konuşma geçmiyor

Spor Servisi'nde demiştir demişse ama o programda demiyor. Programı ara ara ileri alarak ama hangi konuları konuştuğunu anlayarak izledim. O konu geçmedi. Nerede demiş acaba?

Abi artık nerede dediyse onu tam anlamıyla izleyip artık tüm detaylarıyla araştırıp net yazıyım buraya:)

Onu diyorum ya abi, ben sizin yorumunuzu gördüm ve güvendim dediğinize, izlemişsiniz çünkü, hemen Mehmet Demirkolun dediğine atladık gibi olmasın diye düşündüm..Önyargılı davranıyorum belki ama, medyanın şişirdiği kişiler bir gün gelir " Galatasaray şöyle böyle şu kötü bu kötü bu sahtekar yönetim çatlak var" gibi ayrıştırıcı cümleler kullanırsa bu yukarıdaki açıklamayı yapsa bile , adamsın diyen arkadaşlar zor durumda kalır yani onu demek istedim :) Anlatabildim umarım abi :)

Ara sıra izlerim Mehmet Demirkol'u.Bu yorumuna bakarak değil genelde iyi konuşur.

Ali Ece,Mehmet D,Önder Özen birazda Mustafa doğan mantıklı futbol konuşan adamlar bunların olmadığı programlardan uzak kalmaya çalışıyorum

Üst Alt