Mehmet Demirkol: "Bugüne kadar böylesini görmedim!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Demirkol: "Bugüne kadar böylesini görmedim!"

584dbbdac03c0e289c2545db.jpg

Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Yasin Öztekin'in Gaziantepspor'a attığı birinci gol sonrası polise sarılmasını değerlendirdi.

Ünlü spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Süper Lig'de Gaziantepspor'a karşı hat-trick yapan Yasin Öztekin hakkında çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşte Demirkol'un Yasin Öztekin sözleri:

Yasin'in güvenlik güçlerine sarılma sahnesi yaşadığımız korkunç vahşete verilen en güzel cevap. Bu yaşadığımız böyle anlatılır.

O sarılma sahnesi var ya.. O fotoğraf tam bir sanat eseri. 46 yaşındayım ve ben bugüne kadar böyle bir şey görmedim. Yasin o sevinciyle kariyerinde yapabileceği maksimum şeyi yaptı. Yarın futbolu bıraksa bile kimse onu unutmaz. O fotoğraf Yasin'in kariyerinde yaptığı en güzel şey. Kendisine teşekkür ediyorum. Bundan sonra Yasin'le ilgili eleştiri yapmayı düşünmüyorum.

Hürriyet

Bir de bundan sonra Yasin ile eleştiri yapmayı düşünmüyorum diyor.

Mantığa bak hey Allahım ya.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

yasin için anlamlı gün olabilir. 3 gol atıp birde şu pozu vermesi futbolunun zirvesi diyebiliriz. bugun futbolu bırakmalıdır. başka takıma gitsin demiyorum futbolu bıraksın direk bizde kurtulalım kendiside.

Bundan sonra Yasin'le ilgili eleştiri yapmayı düşünmüyorum.

Saçma mantık. Umut Bulut babasını terör saldırıda kaybettiği dönemdede benzer şeyler deniyordu

Biz futbolcuları sahadaki performansa göre yorumlarız. Yasin güzel şey yaptı ama bunu yaptı diye eleştirmekten vazgeçeceğiz diye bir şey yok. Eleştiriyi hak ettiği zaman alır.

Yasin dün iyiydi hakaten tebrik ediyorum da bu adam ciddi ciddi brumaya pas atmıyor kasıtlı yapıyor bunu o yüzden kendisini sevmiyorum..

Bu adamın işi gücü Manşetlik söz çıkarmak. Dibine kadar da eleştiririm Yasin'i, hatta gerekirse ıslıklarım.

Bunları yaptıktan umarım vatan haini falan ilan edilmem. Son zamanlarda önüne geleni vatan haini yapan bir kesim var.

Üst Alt