Mehmet Demirkol: "Dirar 250 bin euro'ya Hollanda'ya gidecekti" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Demirkol: "Dirar 250 bin euro'ya Hollanda'ya gidecekti"

NTV Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Nabil Dirar'ın transferiyle ilgili flaş bir iddia ortaya attı.

Hatırlanacağı üzere Fenerbahçe, Dirar'ı Monaco'dan yaklaşık 4 milyon euro'luk bonservis bedeli karşılığında transfer edip 32 yaşındaki oyuncuyla 3+1 yıllık sözleşme imzalamıştı.

1823631_ae5a4c41b0af89d3b7eebcf9ed58c9bd_640x640.jpg

Mehmet Demirkol, yaptığı açıklamalarda Dirar'ı Fenerbahçe'ye transfer olmaması halinde 250 bin euro'ya Hollanda'ya transfer olacağını öne sürdü.

"Aykut Kocaman 'Doğru oyun bu' diyor ama..."

Aykut Kocaman'ın oyun anlayışını da eleştiren Demirkol, "Aykut Kocaman, 'Siz anlamıyorsunuz, doğru oyun bu.' diyor. Anlamıyorsak, eğer doğrusu buysa benim kaybolan gençliğime yazık. Ben doğru futbolun böyle bir şey olduğunu bilsem bu işe girmezdim. Herhalde dünya futbolunda yeni bir trend olacak bu oyun! Belhanda - Selçuk orta sahası olur mu? Oluyor işte. Aykut Kocaman'a Belhanda - Selçuk orta sahasıyla oynayacaksın desen 3 gün uyku uyuyamaz, kalan siyah saçları da beyazlar." diye konuştu.

Goal Türkiye

Bizim belhanda ile aynı.
2-3 milyona başka takımlara satilacakken dursun fiyat artirarak bize kitledi.

Adam gibi futbol izlemek için,
Hemen şimdi futbolu bilen Alman hoca!

Üst Alt