Mehmet Demirkol: "Fatih Terim risk almaz" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Demirkol: "Fatih Terim risk almaz"

Cevap: Mehmet Demirkol : "Fatih Terim risk almaz"

sallama sende şimdi . 2006 da Konya - fb maçı sonrası Anelka'nın elle attığı gol için yüz yılın hakem hatası, o eli göremeyen hakem hakemliği bırakmalı , konya o golden sonra dağıldı gibi şeyler söylemişti. Mehmet Demirkol bu şerefsiz medya içinde sağlam 3-4 kişiden biridir

verdiğin örnekği 7 cihan gördü zaten! bırakında onuda söylesin. siz korumaya devam edin fenerlileri.... tarafsızmışmış.. basında kim var ki tarafsız olan? özelliklede fenerliler içinde.. tek tarafsız denebilecek yine hıncal'dır oda gs'yi ağır eleştiriyor o ayrı.

benim zoruma giden; şu fenerli demirkolu bu kadar savunuyorsunuz ya helal olsun..

sallama sende şimdi . 2006 da Konya - fb maçı sonrası Anelka'nın elle attığı gol için yüz yılın hakem hatası, o eli göremeyen hakem hakemliği bırakmalı , konya o golden sonra dağıldı gibi şeyler söylemişti. Mehmet Demirkol bu şerefsiz medya içinde sağlam 3-4 kişiden biridir. Fatih Terim ile iligili yaptığı yorumda yanılmıştır o ayrı

O Demirkol eskisi gibi değil artık.Tabi herkesin görüşü farklıdır ama menfaatleri uğruna kalemini satanlardan içten pazarlıklı olmaya başladığıda ben dahil çoğu kişinin fikri.

Cevap: Mehmet Demirkol: "Fatih Terim risk almaz"

Benim uzun süredir bu adama güvenim kalmadı.Samimiyeti inandırıcı değil.

verdiğin örnekği 7 cihan gördü zaten! bırakında onuda söylesin. siz korumaya devam edin fenerlileri.... tarafsızmışmış.. basında kim var ki tarafsız olan? özelliklede fenerliler içinde.. tek tarafsız denebilecek yine hıncal'dır oda gs'yi ağır eleştiriyor o ayrı.

benim zoruma giden; şu fenerli demirkolu bu kadar savunuyorsunuz ya helal olsun..

seni anket forumunda en objektif spor yazarı anketimize bekleriz sayın semihsen

bu arada mehmet demirkol 2. sırada

tabi ettiğin küfürler nedeniyle ceza almazsan

seni anket forumunda en objektif spor yazarı anketimize bekleriz sayın semihsen

bu arada mehmet demirkol 2. sırada

tabi ettiğin küfürler nedeniyle ceza almazsan

sen koru mehmet demirkol'u devam et böyle.. içindeki fenerli ortaya çıkıyor yavaş yavaş... Mehmet demirkol ikinci sıradaysa, rıdvan birinci herhalde senin anketinde!

sen koru mehmet demirkol'u devam et böyle.. içindeki fenerli ortaya çıkıyor yavaş yavaş... Mehmet demirkol ikinci sıradaysa, rıdvan birinci herhalde senin anketinde!

tabi tabi biz forum olarak toplu halde gizli fenerliyiz

gizli fenerli arkadaşlarla demirkola oy verdik

Demirkol yazilarini okudugum, goruslerine deger verdigim yegane adamlardan birisi, ben de mi gizli Fenerliyim acaba?

Kendiniz gibi dusunmeyen herkese; tarafli, gizli fenerbahceli demek nasil bir kavrama yetenegi istiyor anlayamiyorum. Ornek verelim.

Hincal Uluc'un 5 yazisindan 4'une katilsam, Demirkol'un da 5 yazisindan 4'unun karsiti dusunsem yine oturur Demirkol'un dedigi uzerine dusunurum ben. Illa katilmak lazim degil. Katilinca da gizli bilmemnereli olmuyor kimse.

Demirkol yazilarini okudugum, goruslerine deger verdigim yegane adamlardan birisi, ben de mi gizli Fenerliyim acaba?

Kendiniz gibi dusunmeyen herkese; tarafli, gizli fenerbahceli demek nasil bir kavrama yetenegi istiyor anlayamiyorum. Ornek verelim.

Hincal Uluc'un 5 yazisindan 4'une katilsam, Demirkol'un da 5 yazisindan 4'unun karsiti dusunsem yine oturur Demirkol'un dedigi uzerine dusunurum ben. Illa katilmak lazim degil. Katilinca da gizli bilmemnereli olmuyor kimse.

he.he.. sizler M.D'nin yazılarını okumaya devam edin.Bir gün gelecek, bugün Rıdvan dilmen den nasıl GS'lılar nefret ediyorsa, istikbalde birgün demirkoldan da nefret edecek bütün Gslılar.

Ben o günü bekleyeceğim. O gün geldiğinde demirkol ile ilgili düşüncelerinizi sorcağım, bakalım ne diyeceksiniz!

he.he.. sizler M.D'nin yazılarını okumaya devam edin.Bir gün gelecek, bugün Rıdvan dilmen den nasıl GS'lılar nefret ediyorsa, istikbalde birgün demirkoldan da nefret edecek bütün Gslılar.

Ben o günü bekleyeceğim. O gün geldiğinde demirkol ile ilgili düşüncelerinizi sorcağım, bakalım ne diyeceksiniz!

Futbol yorumcularinin peygamberi ilan ediyorum seni.

Fenerli hiç bir yorumcu tarafsız değildir. Öyle gibi davranabilir. Ama değildir. Sabaha kadar anlatın. Görüşlere saygı duymak gibi bir zorunluluğum böylesi bir konuda maalesef yok. Adamın feneri kayırdığı 10larca yorumunu dinledim. Rıdvan kadar afişe etmedi kendini henüz. Ama ettiği gün görürüz sizleride. Birkaç adam var az çok dinlediğim ve saygı duyduğum

Ümit Aktan ve Uğur Melekedir.

Fenerli hiç bir yorumcu tarafsız değildir. Öyle gibi davranabilir. Ama değildir. Sabaha kadar anlatın. Görüşlere saygı duymak gibi bir ozrunluğum böylesi bir konuda. Adamın feneri kayırdığı 10larca yorumunu dinledim. Rıdvan kadar afişe etmedi kendini henüz. Ama ettiği gün görürüz sizleride. Birkaç adam var az çok dinlediğim ve saygı duyduğum

dediklerime inanan biri daha çıktı allah razı olsun..

Fenerli hiç bir yorumcu tarafsız değildir. Öyle gibi davranabilir. Ama değildir. Sabaha kadar anlatın. Görüşlere saygı duymak gibi bir ozrunluğum böylesi bir konuda. Adamın feneri kayırdığı 10larca yorumunu dinledim. Rıdvan kadar afişe etmedi kendini henüz. Ama ettiği gün görürüz sizleride. Birkaç adam var az çok dinlediğim ve saygı duyduğum

ümit aktan dinlediğine göre sen tarafsızlığı önemsemiyosun

ben tarafsızlığı önemsediğim için uğur meleke ali ece demirkol dinliyorum

ben sana osman şenheri de tavsiye ederim

en kötü maçtan sonra bile "bunlar çok güzel çocuklar çok iyi çocuklar" diye dinlersin yorumları

ümit aktan dinlediğine göre sen tarafsızlığı önemsemiyosun

ben tarafsızlığı önemsediğim için uğur meleke ali ece demirkol dinliyorum

ben sana osman şenheri de tavsiye ederim

en kötü maçtan sonra bile "bunlar çok güzel çocuklar çok iyi çocuklar" diye dinlersin yorumları

Alakası yok. Adam Galatasaraylı diye şimdi kontra görüş sunma bana. Adamın bizi eleştirdiği günlerde oluyor ve doğruları söyleyerek yapıyor. Ne alaycı ne aşağılayıcı. Gayet olumlu eleştiriler. 2000 de Hagi'yi yerden yere vurduğu günler var. Demirkol kim yahu ciddiye alıyorsunuz. Spor için ne yapmış bugüne değin. Dua etsin Galatasaray Lisesi mezunu. Yorumları tutarsız biri zaten birgün bizi över ertesi gün aynı konuda yerer. Bir görüş değildir bu sırf program formatına uygun konuşmadır.

Osman Şenher'i sevmem. Ukalalığa lüzum yok.

Üst Alt