Mehmet Demirkol: "Riekerink'e haksızlık mı ettik?" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Demirkol: "Riekerink'e haksızlık mı ettik?"

riekerink_5.jpg

Futbol yorumcusu Mehmet Demirkol, Fenerbahçe - Beşiktaş derbisini yorumladı.

Maçın ardından Fanatik Gazetesi'ne konuşan Mehmet Demirkol'un açıklamaları şu şekilde:

"Maçı izlerken aklıma gelen soru şu oldu: Acaba Riekerink'e haksızlık mı ettik? Kadıköy'de ceza sahası içerisinde sadece iki kez topla buluşan bir Galatasaray vardı. Bunun bir derbi portresi içerisinde kabul edilemez bir durum olduğunu söyledik haklı olarak. Galatasaray'ın daha fazlasını yapmasını bekliyorduk. Ama Beşiktaş'ın durumu da farklı değildi. Fenerbahçe, Beşiktaş'ı ceza sahasına yaklaştırmamayı başardı. Kendi standardının altında tuttu. Şenol Hoca'nın da yapamadığını görünce kendi adıma Riekerink'e haksızlık yaptığımızı düşünmeye başladım."

inanmayın buna ve uğur melekeye hoca konularında. nediyorlarsa tersi makbuldur.
ha kendilerini dinlerken izlerken biyandan çay simit on numara gidiyor orası ayrı

Niye Şenolü otorite mi kabul ediyoruz? Şenol yapamadıysa kimse yapamaz mantığı ?!?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Carole kacirmasa adamını bizim maçta 0-0a kitlenirdi.
Deplasmanda kazanamiyosan beraberlik gayet iyi sonuç
Bjk başardı bunu. Biz salakca bir golle kaybettik.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bjk nin geçen seneki futboldan çok aşağıda oynadiginida göz önünde bulundurmak lazım

Gomez faktörü çok bozdu oyunlarını.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fener, Manchester'a bile pozisyon vermedi bence gözüyle bakan herkes adamların zaten defansif olarak çok güçlü olduklarını kabul eder. Topal ve Josef havadan ve yerden çok iyi kesiciler, he topu oyuna sokamıyorlar ayrı. Onun dışında Skrtel ve Kjaer de çok iyi. Skrtel özellikle kuş uçurmuyor valla geride. Ofansif olarak kısırlık var onlarda da yine de ligin çok üstünde savunma kaliteleri. Biz de bunu becerecek oyuncu grubu yok maalesef keza Beşiktaş'ta da.

Ters totem yapiyor. Riekerink gitmesin boyle iyiyiz hesabi

Yonetim adam gibi birini getirin ve devre arasi 2-3 nokta atisi transfer ile sampi oluruz

Sent from my iPhone using Tapatalk

su besiktasi görünce biz yine iyi oynamisiz derim.
topun kontrolü hep bizdeydi.
resmen kontraya oynadilar kendi sahalarinda ve cok cekindiler.
besiktasa karsi oynadiklari futbol yoktu bize karsi, korkarak oynadilar.
ama bizde sifirlari oynadik orasi ayri, en büyük sorunumuzda pozisyon üretmekte.
tahaki bursa macina kadar orda biraz üretken olduk.

Ettiniz tabi ve hala ediyorsunuz... Hatta su forum da bile tonla adam var haksizlik eden...

En az 3 sezon diyorum en bastan beri... Adam u14 Île bile antreman a cikiyor, sistem oturtacak Allahin izniyle...

Ama kadroda revizyon sart oglu sart (30 yas ustu futbolcular)

Balta - Jubile
Chedjou
Lescuk
De Jong
Sneijder
Poldi
Sinan G (yurt disina kiralik)
Cenk G
Hamit
Cavanda
Linnes
Sabri