Mehmet Demirkol: "TFF, 70 yaşındaki hocayı deplasmana gönderiyor" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Mehmet demirkol'a katılıyorum bu konuda sadece Fatih Hocanın ve Yabancı Futbolcuların seslerinin çıkmasına bir anlam veremiyorum yerli Oyuncular ve teknik adamlar neden çıkıp kaygılarını dile getirmiyor. Futbolcu ve teknik adam yıllık dünya kadar para alıyor diye ölüm riskini hissetmesi gerekmiyor.

Bu TFF ne için kuruldu ve vae? Spor musabakalarini en yuksek seviyede, sistematik bir seviyede, hilesiz organize etmek icin, yurtdisina kapi acilmasi icin ve dünya ile rekabette olmak icin.

Ya hu bakiyorum bizim TFF bunlarin hepsini tersini anlamis galiba

Bu arada Kayserispor baskani Berna Gozbasi Haberturkte konustu ve bugun TFFnin Reis ile gorusmesinin olacağını ve karar alinacagini soyledi

Futbolcularda bitiyor kardesim. Santra yapıp herkes 5dakika olduğu yerde bekleyecek veya herkes kendi yari sahasında bekleyip 10 dakika top cevirecek.

Daha futbola cozum bulmayan adamlardan viruse karsi topyekun bir cozum aramalarini bekliyoruz
Isin bu tarafi daha vahim

JJ | MP

fatih hocamın ve diğer belli yaş üstü hocaların yerinde olsam gitmem maçlara. maçlar ertelenmiyor bari kendilerini korusunlar. bu sezon gözden çıkarılabilir ama giden geri gelmez vesselam

Üst Alt