Mehmet Demirkol'dan Ryan Donk Transferinde 180 Derece Dönüş! (Video) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Demirkol'dan Ryan Donk Transferinde 180 Derece Dönüş! (Video)

+

Donk transferi öncesi-sonrası Rıdvan Dilmen.

Donk transferi öncesi-sonrası Serkan Korkmaz.

CgjvxsrWYAANlwO.jpg

CgjvzXDWYAAjiMd.jpg

Iyi güzel de buna şerefsiz diyorsan bizim taraftarların yarısına da şerefsiz demelisin.

Çünkü onlar da aynısını yaptı/yapıyor.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Iyi güzel de buna şerefsiz diyorsan bizim taraftarların yarısına da şerefsiz demelisin.

taraftarlar ile mehmet demırkol'un popülerliği aynı mı Can ? bu adam Tv'de alınsın diyerek algı operasyonu yapıyor taraftarda buna uyuyor.. fener medyası işte böyle bişey..

Tamamen farklı bi durum. Forumda "ben zaten Donk'u istememiştim" diyip aslında istemiş olan birine rastlamadım. Ki öyle olsa bile forumdaki bi üye forumu takip edenlerle (küçük bi topluluk) dalga geçiyor. Ayrıca forumdaki üyeler (istisnalar olabilir) insanların "acaba ne diyecek" diye takip ettikleri bireyler değil.

Diğer tarafa bakınca ise insanların yorumlarını merakla takip ettikleri, bu işten para kazanan Mehmet Demirkol, Rıdvan gibi adamlar büyük bi rahatlıkla yalan söyleyebiliyorlar, Türkiye'de futbolla ilgilenen insanların neredeyse tamamıyla dalga geçiyorlar. Ve bile bile. Adam pişkin pişkin "bunları konuştuk" diyor, öteki "Beyoğlundan inmişler Donk'u almışlar" diye laf sokuyo güya.

Türk spor yorumcularının ortadaki hali. Rüzgar nereye eserse. Söylediklerimden sorumlu değilim acıklaması yapılsada program baslarında dikkate alınmasa.

Bugün Tanju'nun köşe yazısı gibi oynamayan kweuke ye maçta etkisizdi demek gibi.

Üst Alt