Mehmet Helvacı, Basın Tribünü'ne konuk oldu | TRT 3 - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Helvacı, Basın Tribünü'ne konuk oldu | TRT 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Mehmet Helvacı, Basın Tribünü'ne konuk oldu | TRT 3

helvacıyi bir noktada takdir etmek lazım ! tribüne oynamıyor sempatik görünmeye çalışmıyor neysem oyum diyor o olacağım diyor.. ama bir noksanlığı var sanki ben vizyonunun geniş olmadığını düşünüyorum..Lig şampiyonluğundan söz ediyor lig şampiyonluğu taraftarı kesmez en azından ben Şampiyonlar liginde yarı final final oynamayı 10 kere tercih ederim lig şampiyonluğuna..ayrıca birileri çıksa ve Scout sistemini geliştireceğini söylese.. örneğin galatasaray 2. ligden takım satın alsa ve aldıkları oyuncuları oraya pişmeleri için gönderse ? bizim senegalden bir takımımız vardı ne oldu acaba o takıma hala varmı ? beylerbeyi spor çok alt ligde acaba takım satın almak yerine biraz yatırımla lig atlatmayamı çalışsalar ? bide beylerbeyi sproun maçlarını gs tv verirse oraya futbolcu göndermek daha kolay olur..

Cevap: Mehmet Helvacı, Basın Tribünü'ne konuk oldu | TRT 3

Ünal aysal toplamış dedeleri iyi hoş ta kongre günü gördük hepimiz ne güzel genç beyinler vardı bu kulübün geleceği onlara emanet edilmeliydi. Dengesiz bir şekilde ve acemice hazırlanmış bir liste aysalın ki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt