Mehmet Helvacı Resmen Adaylığını Açıkladı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Helvacı Resmen Adaylığını Açıkladı

Cevap: Mehmet Helvacı Resmen Adaylığını Açıkladı

niye mantiksiz olsun yahu

sen GSda nasil baskan adayi olundugunu biliyormusun?

kac kisi seni aday olarak gostermek zorunda biliyormusun

git o aday gosterenlere salla:)

ben adayim diyince aday olamiyorsun

Sacmalama aga, adam 1 yildir calisiyor, en az bir yildir is ceviriyor.

Adam daha gecen ayda gizli toplantilar yapiyordu, sonra millet cikip "Helvaciyi yanlis tanimisiz" diyordu )))

Sacmalama aga, adam 1 yildir calisiyor, en az bir yildir is ceviriyor.

Adam daha gecen ayda gizli toplantilar yapiyordu, sonra millet cikip "Helvaciyi yanlis tanimisiz" diyordu )))

adam polati dusurmek icin toplanti yapiyordu imza topluyordu

iyikide yapiyordu

takim bile silkelendi azcik

ugursuz adam

keske bayan basketbol maclarina gidip seyretmeseydi

aysal boyle konussa inlerdi forum buyuk baskan diye

ben sadece ayna tutuyorum

isteyen adami kaale alir istemeyen almaz

dediklerine inanmiyorum yalan soyluyor diyenlere saygim sonsuz

ama yok dedikleri hava civa diyenler populistlik yapiyor

Galatasaray camiasına yakışmayanların başında geliyor bence bu adam. Bırakın başkanlığı bundan sonra yönetim kademesinde bile yer almaması lazım.

Sallamak kolay tabi.6 yerli,4 yabancı ile anlaşmışmış.6 yılda 4 şampiyonlukmuşmuş.1 Avrupa şamiyonluğuymuş.Kötü bir Özhan Canaydın taklidi.Gönüllerdeki teknik adamı da getirse bari.

niye mantiksiz olsun yahu

sen GSda nasil baskan adayi olundugunu biliyormusun?

kac kisi seni aday olarak gostermek zorunda biliyormusun

git o aday gosterenlere salla:)

ben adayim diyince aday olamiyorsun

Helvaci´nin bir falsosu daha. Sen git eski tüzüge sarilarak baskan adayi ol, sonra da yeni tüzüge göre aday gösterilmen gerekir de :) Hic bir gazeteci bu soruyu sormadi ya, kafayi yedim evde. Böyle yüzsüzlük olabilir mi? Tek adaymis :) He Helvaci :D Masal dinleyecek yasi coktan gectik. Bu kadar sallayani da ilk defa görüyorum yalniz

Helvaci´nin bir falsosu daha. Sen git eski tüzüge sarilarak baskan adayi ol, sonra da yeni tüzüge göre aday gösterilmen gerekir de :) Hic bir gazeteci bu soruyu sormadi ya, kafayi yedim evde. Böyle yüzsüzlük olabilir mi? Tek adaymis :) He Helvaci :D Masal dinleyecek yasi coktan gectik. Bu kadar sallayani da ilk defa görüyorum yalniz

tuzugu degistiren adamlar degilmi bunlar?

anlamadim ne demek istedigini

adami 100 kisi aday gostermis

anlayamadim

Sn Helvacı Galatasaray 'ı Gaatasaray olarak telaffuz etmesin lütfen. Adam aleladen Gaatasaray deyip "L" harfini yutuyor.

Bütün sorunlar bitti Galatasaray'ın telafuzumu kaldı geriye?

tuzugu degistiren adamlar degilmi bunlar?

anlamadim ne demek istedigini

adami 100 kisi aday gostermis

anlayamadim

Bende tam olarak anlamiyorum. Basimizin agrimamasi icin gitsin 100 kisiye imza ettirsin Ünal Aysal bari. Mehmet Helvaci cekinmeden bunu mazeret olarak gösterip mahkemeye gider. Öyle bir adam. 100 imza Ünal Aysal icin sorun olmaz dogal olarak. Ama niye böyle bir yasa cikarildi gercekten anlamadim. Yeni tüzük sacmaliklarla dolu zaten.

Arkadaş Mehmet Helvacı gibi adam söyleyeceklerini önceden nasıl analiz etmez, insanların bu söylemlerin hakkında nasıl düşünür diye bir kendi analizini yapmaz mı ?

[video=youtube;cO6orXdQPi8]https://www.youtube.com/watch?v=cO6orXdQPi8&feature=related[/video]

6 yılda 4 şampiyonluk ve 6 yılda yine Avrupa Kupası'nı Türkiye'ye getirmektir

Bu vaati en son verdiklerinde kendimizi bir cukurun icinde bulmustuk. Allahtan Hagi-Gerets 2 sezonda takımı toparlayıp belli bir noktaya getirdi.

4 yabancı, 6 yerli futbolcu ile görüşmeler yapıldı ve büyük çoğunluğu ile anlaşma sağlandı

Nisan'ın ortasında 10 tane futbolcu ile anlaşmanın imkanı yok.Kusura bakmasın ama çok saçmalamış.Baştan aşağı inandırıcılıktan uzak, saçma, boş bir açıklama.Ben Helvacı'ya oy verecek olsam, şu açıklamadan sonra oturur bir kez daha düşünürüm.

Rahmetli canaydında 10 yılda 7 şampiyonluk ve clde final gibi bir şeyler demişdi.Lafla peynir gemisi yürümez diye boşa dememişler.

Mehmet amcaaaa, Mehmet amca (ne var?)

Barışı var mı? (var var)

Ayhanı var mı? (var var)

Sarpı da var mı? (var var)

Ne duruyorsun? (ne yapayım)

Takım yapsanaaa, takım yapsanaaaa

Takım yapsana vay vay, takım yapsanaa

Aklı sıra seçime çok az günler kala birleşme ayağına Aysal'ın listesine girmeyi düşünüyor.

Üst Alt