Mehmet Özbek'ten İstifa Sorusuna Yanıt! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Özbek'ten İstifa Sorusuna Yanıt!

Lafa bak bakarız.Adam resmen demiş ki keyfim yetene kadar burdayım sonra ne kadar cebe indirebildiysem duruma göre istifa ederim.Adamın keyfi yetecekte gidecek.Dursun denilen çapsız gitmedikçe pek birşey olacağı yok.

Abisi gibi parayı sonradan görmüş tip bu da, 2017 yılında hala Lacoste giyiyor. Bu tamamen komplekstir. Ne adamlar Galatasaray'da iş yapıyor, bu camia demek ki bir yerde çok fena ah aldı, yoksa böyle sabotaj olmaz. İbra edenler, Dursun, kardeşi, Duygun, Drogba'lardan Real Madrid maçlarından nereye geldik. Uydu da Full HD dizi izlerken yanlışlıkla tuşa basıp Flash TV'ye geçmiş gibiyiz. :D

Ulan dahada duruyor mu bu yüzsüz herif bu kadar giydirdiler azıcık bir şerefi olsa çıkıp istifa ederdi utancından ...

Gitmez abi gitmeeeez.

Gitse bile Dursun'un kardeşi bu adam sonuçta, kulüp dışından bile hâlâ devam edebilir yaptığı pisliklere.

Bunun defolup gitmesi için Dursun'un da defolup gitmesi gerek. Yoksa kurtulamayız.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Abisi gibi parayı sonradan görmüş tip bu da, 2017 yılında hala Lacoste giyiyor. Bu tamamen komplekstir. Ne adamlar Galatasaray'da iş yapıyor, bu camia demek ki bir yerde çok fena ah aldı, yoksa böyle sabotaj olmaz. İbra edenler, Dursun, kardeşi, Duygun, Drogba'lardan Real Madrid maçlarından nereye geldik. Uydu da Full HD dizi izlerken yanlışlıkla tuşa basıp Flash TV'ye geçmiş gibiyiz. :D

Bi tedirgin oldum şimdi hacı bende de 1-2 parça bişey var Lacoste. Giymemem mi gerekiyor artık amele mi oldu bu marka diyosun, trend nedir peki, ciddi soruyorum ha:hat:

Bi tedirgin oldum şimdi hacı bende de 1-2 parça bişey var Lacoste. Giymemem mi gerekiyor artık amele mi oldu bu marka diyosun, trend nedir peki, ciddi soruyorum ha:hat:
beni de bir tedirginlik aldı dolapta 3 tane duruyor yazın giyiyordum , napsak eşe komşuya mı versek , üzerime de güzel oturuyordu halbu ki ..

Anlatılmak istenen öyle değildi. Göz önünde olup, büyük bir kurumda yönetici olan bir adam işin vasat bir giyim tarzı ve markası demek istedim. Lacoste artık herkesin ulaşabildiği ve modası geçmiş bir marka. Sen ben giyeriz, hoş ben çoğunu artık gece uyurken giyiyorum.

Üst Alt