Mehmet Özdilek: "Amacımız Galatasaray'ı yenmek" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ozdilek_1052.jpg

Cumartesi günü sahasında Galatasaray'ı ağırlayacak olan Erzurumspor'da teknik direktör Mehmet Özdilek, maç öncesi iddialı açıklamalarda bulundu.

Özdilek, "Hedefimize yavaş yavaş yürüyeceğiz ve asla geri adım atmayacağız. Başından sonuna kadar güçlü şekilde mücadelenin içinde olan bir Erzurumspor için çalışacağız. Bu hafta ligin önemli takımlarından birine karşı oynayacağız. Amacımız kazanarak yolumuza devam etmek. Yeneceğimize inanıyorum, Onlar da son periyotta sıkıntılı süreçteler. 4 haftalık periyotta saha içindeki performansımızın üstüne koyarak yolumuza devam etmek istiyoruz. Her iki takım açısından da kolay bir maç olmayacak. Takımdaki oyuncuların hem fiziksel hem de zihinsel durumları çok iyi. Onlara güveniyoruz ve bu güvenden hiçbir zaman geri adım atmadık, atmayacağız." ifadelerini kullandı.

Dustugumuz durumlara bak. Ben Galatasaray'i yonetiyor olsam coktan defolup gitmistim. Bu sikeci pislik bizi gozune kestirecek kadar dustuysek, yonetim, teknik kadro, futbolcu demeden buyuk bir temizlik sart.

Üst Alt