Mehmet Sepil: "Son 3 sırada tamamlayan kulüpler, küme düşmenin kalkmasını istedi" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kalkacak zaten bu belliydi ama benim merak ettiğim bundan sonra hep 21 takımlı mı oynanacak yoksa seneye 18 takımlı lige tekrar mı döneceğiz

Ondan sonra gelecek sene 6 takim düser derler sezon baslamadan. Sonra o düsenlerden biri cikip, 6 takim nasil düser hakkimiz yendi falan diye aglarlar.

Ali Koç: "Yabancı kuralı sezonun başlamasına kısa süre kala kulüplerle doğru düzgün istişare yapılmadan alındı. Bazı kulüpleri zora soktu. Fenerbahçe olarak biz daha rahatız ama bana fayda sağlıyor, rakibe fayda sağlamıyor bu doğru yaklaşım değil. Dayanışma dönemi."

Ali Koç: "Yabancı kuralının değişmesi hepimizi zora soktu. Bu kararın değişmesini ya da 1 yıl sonra uygulanmasını istiyoruz."

Ali Koç: "Yabancı oyuncu için yeni karar 2021-22 sezonunda uygulansın, altına tüm kulüpler imza atsın. 'Oldu bitti'ye gelince ekonomik olarak da etkisi var. Gidecek, gelecek, transfer edeceğini oyuncularda pazarlık gücü azalıyor."

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Beinsports indirim istiyordu, TFF 135 milyonu kabul etmisti eger 21 takim olursa 135 milyon da inmez. Neredeyse takim basina 7 milyon yapar

@agazulfoyedek: Süper ligde küme düşmenin bu sene olmayacağı, alt ligden 4 takımın süper lige çıkacağı, Süper lige çıkmayı garantileyen Hatay ve Erzurum’dan sonra diğer 2 takımın da Playoff oynayacak olan Adanademirspor ve Karagümrük’ün olacağı, 22 takım ile ligin başlayacağı bilgisini aldım..

@agazulfoyedek: Süper ligde küme düşmenin bu sene olmayacağı, alt ligden 4 takımın süper lige çıkacağı, Süper lige çıkmayı garantileyen Hatay ve Erzurum’dan sonra diğer 2 takımın da Playoff oynayacak olan Adanademirspor ve Karagümrük’ün olacağı, 22 takım ile ligin başlayacağı bilgisini aldım..

Lige bak be.halısaha turnuvasinda bu yapilan saçmalıklar yapılamaz. Resmen dıngonun ahırı

ts dan düşen olmuyorsa pandemi sonrası oynanan maçlar iptal edilsin şampiyonluk kupamız bize verilsin açıklamasını bekliyorum

Üst Alt