Mehmet Topal'a Barcelona kancası iddiası - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Topal'a Barcelona kancası iddiası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Mehmet Topal'a Barcelona kancası iddiası

Mehmet Topal kesinlikle satılmamalı.Takımda en kaliteli kesici o şuan...Mustafa sarp'ta iyi ama yalnızca onunla olmaz...

eğer satılırsa yerine yine iyi bir kesici alınması şart.

takımda topal'dan başka tam anlamıyla bir kesici olmadığından yokluğu çok hissediliyor.

aama yeri doldurulamayacak bir oyuncu değil, eğer 10 milyonun üstünde bir paraya satarsak karlı çıkan taraf biz oluruz diye düşünüyorum.

aurelio transferine karşıydım ama eğer topal sayılacaksa onun yerini doldurabilir diye düşünüyorum.

hem nerdeyse keita-elano trasnferlerini çıkarmış oluruz bu şekilde.

Mehmet Topal candır canandır da arada futbolcu satmak da şarttır.Sözleşmeleri bitince gideceklerine,iyi paraya iyi takımlara satmak gerek.

demedi demeyin mehmet topal samiyendeki netenya macındada oynamazsa satılacak demektir. avrupa da forma giymemiş olması sebebiyle iyi bi para satacak bence Galatasaray. söylemedi demeyin...

demedi demeyin mehmet topal samiyendeki netenya macındada oynamazsa satılacak demektir. avrupa da forma giymemiş olması sebebiyle iyi bi para satacak bence Galatasaray. söylemedi demeyin...

Netanya maçında oynayıp, oynamamasının transfer ile ne alakası var anlamadım. :) Mehmet şuan sakat ve iyileşse bile Rjikaard onu Netanya maçında oynatmaz idman ve maç eksikliğinden. Ayrıca Üstünel bu sene Avrupaya oyuncu satmayacaklarını söylemişti. ;)

eğer satılırsa yerine yine iyi bir kesici alınması şart.

takımda topal'dan başka tam anlamıyla bir kesici olmadığından yokluğu çok hissediliyor.

aama yeri doldurulamayacak bir oyuncu değil, eğer 10 milyonun üstünde bir paraya satarsak karlı çıkan taraf biz oluruz diye düşünüyorum.

aurelio transferine karşıydım ama eğer topal sayılacaksa onun yerini doldurabilir diye düşünüyorum.

hem nerdeyse keita-elano trasnferlerini çıkarmış oluruz bu şekilde.

Şuan için takımda yerini dolduramayacağımız tek oyuncu M.Topal... Şampiyon oladuğumuz seneki fenerle olan maçlarımızı hatırla.Defansif yönüyle aurelio dan 2 gömlek üstün.Yabancı kısıtlamasıda cabası(aurelio dışında bir söylem).Aurelio seneye 33 yaşında şampiyonlar liginde birşeyler hedefliyeceksek M.Topalın dinamizmine ihtiyacımız var...

Netanya maçında oynayıp, oynamamasının transfer ile ne alakası var anlamadım. :) Mehmet şuan sakat ve iyileşse bile Rjikaard onu Netanya maçında oynatmaz idman ve maç eksikliğinden. Ayrıca Üstünel bu sene Avrupaya oyuncu satmayacaklarını söylemişti. ;)

oynamamasıyla su alakası var . eğer oynasaydı yani kadroya alınsaydı bidaha baska bi takımda avrupa macına cıkamayacaktı.bu yüzden bize sakat demişler olamaz mı? yani zemin olusturmuslardır belki. ayrıca üstünel avrupaya oyuncu satmıcaz dediyse adnan polatta bir oyuncumuz ile avrupanın bir çok takımı ilgileniyor heran hersey olabilir demişti

Bu sene satılacağını sanmıyorum,seneye çok daha iyi bir fiyata satılabilir!

Şuan için takımda yerini dolduramayacağımız tek oyuncu M.Topal... Şampiyon oladuğumuz seneki fenerle olan maçlarımızı hatırla.Defansif yönüyle aurelio dan 2 gömlek üstün.Yabancı kısıtlamasıda cabası(aurelio dışında bir söylem).Aurelio seneye 33 yaşında şampiyonlar liginde birşeyler hedefliyeceksek M.Topalın dinamizmine ihtiyacımız var...

defansif yönü çok kuvvetli ama ofansif yönü de bir o kadar zayıf.

zaten şu anki kadro içerisinde yeri doldurulur demedim.

kadroda yerini dolduracak kimse olmadığından yokluğu çok hissediliyor da dedim.

eğer satılırsa orta sahada onun kadar iyi bir kesiciye ihtiyaç var.

ama ondan alınacak 10 milyon euro gibi bir parayla yeri çok rahat doldurulabilir.

aurelio veya değil, aurelio en ekonomik çözüm olur diye söyledim.

Topal giderse şayet transfere gerek kalmaz. Mustafa Sarp o bölgede çok rahatlıkla oynayabilecek kalitede bir oyuncu. Şayet alternatifler olarak oraya Linderoth, Ayhan ve Barışıda sayabiliriz...

Su foruma biraz daha ciddiyet kazandirsak ,gittikce topic olmaya basladi biraz daha ciddi olarak konulari tartissak !

oynamamasıyla su alakası var . eğer oynasaydı yani kadroya alınsaydı bidaha baska bi takımda avrupa macına cıkamayacaktı.bu yüzden bize sakat demişler olamaz mı? yani zemin olusturmuslardır belki. ayrıca üstünel avrupaya oyuncu satmıcaz dediyse adnan polatta bir oyuncumuz ile avrupanın bir çok takımı ilgileniyor heran hersey olabilir demişti

Oyuncu satmak için böyle bir zemin hazırlayacaklarını sanmıyorum illa birini göndereceklerse Barış'ı göndersinler.

Topal giderse şayet transfere gerek kalmaz. Mustafa Sarp o bölgede çok rahatlıkla oynayabilecek kalitede bir oyuncu. Şayet alternatifler olarak oraya Linderoth, Ayhan ve Barışıda sayabiliriz...

Sevgili Serkan, keşke sana katılabilseydim. Görüşlerine saygı duyuyorum. Ancak, benim M.Sarp konusunda tereddütlerim var. İnşallah yanılırım.

m.sarp topu topal'dan daha iyi kullansa da yeterli bir kesici değil.

aynı şekilde ayhan'ın, barış'ın da kesicilikleri yeterli değil.

takımda topal'dan başka tam anlamıyla bir kesici olmadığından zaten yokluğu çok hissediliyor.

o yüzden eğer satılırsa yerine oyuncu alınması iyi olur.

şu anki mevcut kadroda vazgeçilmez gibi görünse de transferleama dediğim gibi yeri doldurulamayacak bir oyuncu değil.

Haber biraz uçmuş sanmıyorum barçaya gitsin. İhtimal az da olsa var :), Valencia çok istiyor ve doğru.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt