Mehmet Topuz Fenerbahçe'de - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Topuz Fenerbahçe'de

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Mehmet Topuz Fenerbahçe'de

İbrahim, eziksin olum çıkarı yok bu işin aşağısı kurtarmıyor. Sen git annenle uğraş hadi öptüm mucx. :)

Ben bir malım,ben bir eziğim,ben bir şerefsizim.

numaram : 09005148574 ara beni tara beni.

Abi kaç oldu bu ya gerçekten anlamıyorum millet kafasına göre üye oluyo.. Ana avrat sövüyo , biz sövüncede kötü oluyoruz... Forum'un gittikçe hiç saygınlığı kalmıyo bunuda söyleyim... Acilen bişeyler yapmanız gerekli...:mad:

Sövdükten sonra banlasanız ne anlamı kaılyo onu bi açıklarmısınız...

Ana avrat sövüyor da yanına mı bırakıyoruz arkadaşım ? Zorlaştırmayın olayları,biz böyle olmasını mı istiyoruz ?

Bugünkü imza töreni görgüsüzlükte son nokta olmuştur.Adamlar R.Madridin elinden CR7'yi kaptı sanırsın :D Komedi...

Abi kaç oldu bu ya gerçekten anlamıyorum millet kafasına göre üye oluyo.. Ana avrat sövüyo , biz sövüncede kötü oluyoruz... Forum'un gittikçe hiç saygınlığı kalmıyo bunuda söyleyim... Acilen bişeyler yapmanız gerekli...:mad:

Üye'nin mail adresinde yada başka bir yerinde Fb'li olup olmadığı yazmıyor. Bu forum rakip taraftarlara da açık. İbrahim Yurtlu gibi eziklere açık değil tabi.

Adam üye olurken ben küfür edicem diyor sanki de bile bile alıyoruz.

Berk angut.com'a üye olmak istiyorsan. Git e-kolay.net'den mail al. Sonra anasına bacısına geçir tabi eline bişey geçicekse. Ben üyeyim. Kimseyede küfür etmedim, edincede zaten elime bir şey geçmiyecek biliyorum.

Bosa demiyoruz en iyi fenerli ölü fenerli diye, bunlari direk banlamak lazim siteden aslinda!

Bu kadar haysiyetsiz bu kadar gurursuz olunmaz... top'uz gibi adam bi gun bjkli bi gun f5li bigun GS 'li baska gun qayserili...vites topuzu gibi adam...

IP incelemesi dışında bir incelememiz yok, bunun yanısıra aynı bilgisayarı kullananları da sistem yakalıyor. Bunlar bir forumda olabilecek yegane güvenlik sistemleri.

Böyle birinin küfür etmesi kendi acizliğidir. Delikanlı insan yüz yüze diyemeyeceği şeyleri, klavyenin arkasına sığınıp söylemez. Derse zaten onun adı klavye delikanlısı olur. Tıpkı Mülayim nickli bu vasıfsız eleman gibi.

Merak etmeyin, yasal sorgulama yaptıracağım bu ip numaraları ile. Kendisi yakında meşhur olur...

Küfür ettikten sonra banlamanın ne anlamı var demişsin? Sinirle söylemiş olmalısın, yoksa pekala başka küfürlere kalkışmaması için olduğunu bilirsin.

Neticede bir ite aynı soğa 2 kez pislettirmek olmaz. İt ne kadar it olursa olsun...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt