# Mehmet Yıldız - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Mehmet Yıldız

Cevap: # Mehmet Yıldız

9185_sondakika001.jpg

Mehmet Yıldız G.Saray yolunda

Galatasaray'ın, yerli ve yabancı birçok kulübün gündeminde bulunan Mehmet Yıldız'ın transferine ilişkin Sivasspor'a yeni bir teklifte bulunduğu bildirildi.

Bursa Hürriyet Gençlikspor'a destek vermek amacıyla düzenlenen yemeğe katılan Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Galatasaray Kulübü'nün, Mehmet Yıldız'ın transferiyle ilgili yeni teklifinin aracılar tarafından kendilerine ulaştırıldığını söyledi.

Galatasaray'ın Mehmet Yıldız'a karşılık 3 futbolcu ve 3.5 milyon avroluk öneride bulunduğunu bildiren Uygun, bugün konuya ilişkin bir görüşme daha yapacaklarını belirtti.

Uygun, Mehmet Yıldız'ın kendileri açısından çok önemli bir futbolcu olduğunu belirterek, ''Ancak kulübün menfaatleri her şeyden önemli. Galatasaray'ın teklifi bize ulaştı. Bugün son kez görüşeceğiz. Görüşme olumlu sonuçlanırsa Mehmet Yıldız Galatasaray'ın olur'' dedi.

''Galatasaray'ın önerdiği 3 futbolcu kimler'' sorusuna ise Uygun, ''3.5 milyon avro artı Necati ve Mehmet Güven'i bonservisiyle, genç Aydın'ı ise kiralık olarak veriyorlarmış. Eğer anlaşma sağlanırsa her iki kulüp için de hayırlı olsun'' yanıtını verdi.

Kaynak : AA

2 taraf içinde özellikle Sivas için çok güzel olur teklif gerçekse akılları varsa satarlar..

şimdi 3.5euro çok çok iyi para Sivas için..

Mehmet Güven bizim işimize yarayan biri değil bize yararı olmaz ama Sivasda oynar, keza Necati Sivasın sene sonu yeni forveti olur bizim işimize yaramıyo zaten..Aydında devamlı ilk 11 çıkar Sivasda sene sonuna kadar hem kendini geliştirir bize yararı olur hemde Sivası sürükler..

Yıldız ancak böyle bi teklifle alınabilir, bizde tekniği çok düşük bi adam ne kadar iş yapar bilemiyorum ama Yıldız Sivasta çok çok iyi işler yapıyo hepimiz görüyoruz..Forvet lazım zaten takıma Nondadanda Karandanda olmaz, 26 yaşında henüz Yıldız alınması doğru olur..

cok para verıyoruz cokkkk.....bıde 2 adam bonservısle aydın kıralık........

bu kadar para verılmemelı olursa kazık yemıs oluruz..bakalım

ya verdiğimiz adamlar işimize yaramayan adamlar sadece 3.5 euro olarak bakmak lazım olaya..

yaa sakin olun beyler,bülent uygunun kolpaları onlar, bizim haldun abimiz sezon sonu sözleşmesi bitecek adama bu kadar para vermezler,gelirse iyi olur,1-2 arası+mehmet guven makul bi teklif olur,siz sıkmayın canınızı o kadar para vermezler ;)

bende oyle dedım zaten adamlar sorun degıl bonservıs fazla....bu paranın ustune bıde adam vermek bana sacma geldı bılmıyorum

yaa siz sevinin arkadaşlar, mehmet yıldız hayırlı olsun,hakan balta içinde 8 milyon dolar istiyolardı noldu? 1 milyon+ferhata işi bitirdik,basının abartısı bunlar,açıklanınca sizlerde göreceksiniz gerçeği

bence mehmet yıldız yerine abdurrahmanı almak daha mantıklı..çünkü bizde sağ bek yok forvet 3 tane var

2009 un takımı şimdiden kuruluyo, önce eren derdiyok sonra hamit le çok samimi muhabbetler yapıldığına göre orda dikkat edilmesi gereken bir husus var, geleceğin takımı şimdiden belirleniyor bence, hamit,eren belki mesut yada nuri... herşey çok güzel olacak beyler..!!

tekrar edelım aydın kıralık gıdecek olursa......

ayrıca mehemt yıldız gelırse nonda yada karandan bırı gıtmelı

Aydın sadece bu devrelil kiralık gidecekse sorun yok bence , yok eğer gelecek sezon gidecekse , Mehmet Yıldız yerinde dursun gereği yok

Lig TV 'deki açıklamalar yine miş muş üzerine. İnanmıyorum ve inanmak istemiyorum.

G.Birliği önündeki futbolunu gördükten sonra Mehmet Güven 'e bile kıyamıyorken, Aydın hiç olmaz.

+ 3,5 milyon USD bugün için ve M.Yıldız için çok çok büyük bir para.

Aslan 'Yıldız'ına kavuşuyor !..

Ligin flaş ekibi Sivasspor'da iki yıldır muhteşem bir performans gösteren Mehmet Yıldız transferinde Galatasaray sona doğru yaklaşıyor !.. Galatasaray'ın, yerli ve yabancı birçok kulübün gündeminde bulunan Mehmet Yıldız'ın transferine ilişkin Sivasspor'a yeni bir teklifte bulunduğu bildirildi.

Bursa Hürriyet Gençlikspor'a destek vermek amacıyla düzenlenen yemeğe katılan Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Galatasaray Kulübü'nün, Mehmet Yıldız'ın transferiyle ilgili yeni teklifinin aracılar tarafından kendilerine ulaştırıldığını söyledi.

Galatasaray'ın Mehmet Yıldız'a karşılık 3 futbolcu ve 3.5 milyon avroluk öneride bulunduğunu bildiren Uygun, bugün konuya ilişkin bir görüşme daha yapacaklarını belirtti.

Uygun, Mehmet Yıldız'ın kendileri açısından çok önemli bir futbolcu olduğunu belirterek, ''Ancak kulübün menfaatleri her şeyden önemli. Galatasaray'ın teklifi bize ulaştı. Bugün son kez görüşeceğiz. Görüşme olumlu sonuçlanırsa Mehmet Yıldız Galatasaray'ın olur'' dedi.

''Galatasaray'ın önerdiği 3 futbolcu kimler'' sorusuna ise Uygun, ''3.5 milyon avro artı Necati ve Mehmet Güven'i bonservisiyle, genç Aydın'ı ise kiralık olarak veriyorlarmış. Eğer anlaşma sağlanırsa her iki kulüp için de hayırlı olsun'' yanıtını verdi.

ben sahsen gelmesıne cok sevınırım ama sartlar sevr anlasması gıbı olmus bu kadar da olmaz bu sartlarda gelmesıne karsıyım....

Resmen bugüne kadar ki transferlere ihanet olur bu teklifle Mehmet'in gelmesi. Şimdi 3.5 milyon € sadece verilse neyse ama verilen adamlara bakalım;

Necati Ateş: Galatasaray kariyerinde 50 küsür gol atmış lig, kupa vs. toplamı. Oynadığı maç 70-80 arası üstelik. Yeteneği malum. Son dönemde düşüşte.

Mehmet Güven: Arda'nın, Aydın'ın kendi dönemleri içerisinde en yetenekli gördüğü adam. Potansiyeli çok fazla ama güven eksikliği var. Oynadıkça bu sorun ortadan kalkar. Gencecik daha.

Aydın Yılmaz: Yeteneklerinin farkındayız. Sene başında biraz kendini salsa da devre arası tatil yerine çalışmayı tercih ederek artık aklını başına aldığını görebiliyoruz. Sürati, tekniği çok fazla. Kiralık olarak bile gitmesi saçmalık.

Verilen sadece Necati olsa neyse. Yahu potansiyeli olan 2 çocuğu daha gönderiyorsun. Aydın ve Mehmet kesinlikle kalmalı. Kiralık olarak bile gitmemeli. Hadi şöyle bir teklif olsa Necati + Mehmet G. kiralık, anlarım. Ama hem Necati hem Mehmet bonservis üstüne Aydın kiralık + 3.5 milyon €. Oha lan! Hayır gidip de aldığımız adam Mehmet Yıldız. 2 senelik Süper Lig kariyeri var. Tamam iyi, tamam çok gol atıp çok çalışıyor. Ama abi durun hele bir. İyice bir bakın. Sivasspor birbirini tamamlayan oyunculardan oluşuyor. Bir tanesini ki temel taşı, çıkarırsan o takım dağılır. Ama Mehmet Yıldız'da eskisi gibi oynamayabilir. Anlamıyorum ben. Bu kadar büyük bir kumara gerek var mı?

Baros'a, Kewell'a, Meira'ya çok ekonomik paralar vererek sahip olan takımın bu adama böyle bir teklif yapmasını bir türlü anlamıyorum. Umarım gerçek değildir.

Üst Alt