Meksikalı Futbolcular Alem Yaptı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Meksikalı Futbolcular Alem Yaptı

DfGAVVQW4AI-kjI.jpg

2018 Dünya Kupası'na katılacak olan Meksika, kendi basınında çıkan skandal haberle çalkalandı. İskoçya ile hazırlık maçı yapan Meksika'da milli futbolcular, hazırlık maçından sonra 30 eskort'la parti yapmış.

eskort.jpg

OYUNCULARIN ÇOĞU EVLİ

Meksika basınınında yer alan haberde eskort çağıran futbolculardan çoğunun evli olduğu ve gece kulübünün içinde yaşanılanlara dair bir bilgi olmadığı kaydedildi.

meksik1.jpg

E bırakın da yapsınlar. Dünya kupası karşılaşması önce teknik kadro dahil tüm ekip seks partisi yapmak kimin hayali degil ki?

Yettim zaten gruplardan çıkamayacaklar almanlar kevgire çevirecek bunları da bari eğlenelim demişler...Benim ilgimi çeken 30 eskort olması demek ki en az 7 futbolcu 2 eskortla takılmış demektir...Kim bu alfalar :) Esas soru bu yoksa meksikalılar zaten deyyus; uyuşturucu-fuhuş-tefecilik-adam kaçırma-haneye tecavüz ne ararsan bu ibnelerde var...Katolik Aleminin Yüz Karası Deyyusları...Hürmetler...

Yettim zaten gruplardan çıkamayacaklar almanlar kevgire çevirecek bunları da bari eğlenelim demişler...Benim ilgimi çeken 30 eskort olması demek ki en az 7 futbolcu 2 eskortla takılmış demektir...Kim bu alfalar :) Esas soru bu yoksa meksikalılar zaten deyyus; uyuşturucu-fuhuş-tefecilik-adam kaçırma-haneye tecavüz ne ararsan bu ibnelerde var...Katolik Aleminin Yüz Karası Deyyusları...Hürmetler...

Milli Maçlarda Selçuk'un da böyle vukuatları var mıydı

E bırakın da yapsınlar. Dünya kupası karşılaşması önce teknik kadro dahil tüm ekip seks partisi yapmak kimin hayali degil ki?
Zaten herşey arda ve adamlarının toplu zina yapamamasından oldu...Mehmet Topal-Emre Mor-Fatih Terim ve zinaya karşı olanların kariyerini bitirmeye çalıştı en sonunda kendisi evlenmek zorunda kaldı bir kezban ile :)

Buna ingilizcede "Recovery Training" denir.Bilimsel bir hususta atılıp tutulmasına şaşırdım doğrusu bir de haber yapmışlar.

Hakkaten allah almanları kutsamış...Adamlar seks-sigara-alkol-internet yasağı koyuyor; cono meksikalılar da hazırlık maçında iskoçyayı 1-0 yenince 24 saat 23 futbolcu 30 eskortla alem yapıyor bir de meksika federasyonu herhangi bir ceza vermeyeceğiz diyorlar...Bakalım namuslu almanlar mı maçı kazanacak yoksa deyyus meksikalılar mı grup maçında???

Üst Alt