Melo Borsaya Bildirildi! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo Borsaya Bildirildi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Melo Borsaya Bildirildi!

Aysal'dan şok açıklama!

Galatasaray spor kulübünün başkanı Ünal Aysal, Felipe Melo'nun bonservisinin çok yüksek olduğu için opsiyonunun alınmayacağını açıkladı. Ayrıca Ünal Aysal, gelecek sezon Melo'yu tekrar kiralık olarak alır mısınız? sorusuna, Hayır. Melo'nun yerinde oynayabilen kaliteli futbolcularımız var. Culio'da gelecek sezon takıma katılacak daha güçlü bir takım olacağız diyerek sözlerini tamamladı. Bir nisan şakasıydı herkesten özür dilerim

Allah iyilini versin odum koptu 1 nisan sakasiymis

1 Nisan şakasına çok sevındım mümkünse borsaya bıldırılmesın ne zaman bıldırılse alamıyoruz cunku..adam bizde ne borsası alsınlar oyle bıldırsınler..

Aysal'dan şok açıklama!

Galatasaray spor kulübünün başkanı Ünal Aysal, Felipe Melo'nun bonservisinin çok yüksek olduğu için opsiyonunun alınmayacağını açıkladı. Ayrıca Ünal Aysal, gelecek sezon Melo'yu tekrar kiralık olarak alır mısınız? sorusuna, Hayır. Melo'nun yerinde oynayabilen kaliteli futbolcularımız var. Culio'da gelecek sezon takıma katılacak daha güçlü bir takım olacağız diyerek sözlerini tamamladı. Bir nisan şakasıydı herkesten özür dilerim

Allah iyilini versin odum koptu 1 nisan sakasiymis

Sona İnene Kadar Küfrettim :asd:

Çok iyi be..

Play-off öncesi bunu halletmeliyiz..

Melo reiste kafasını tam anlamıyla takımına versin..

Sevindim bugün aldığım en güzel haber..

Bende yönetim kedi olalı fare tuttu diyordum nasıl şaşırdım oh be dedim. OLAMAZZZZZ OLAMAZZZZ ŞAKA OLAMAZZZZZ!!!

Borsaya bildirilmeden ne kadar korksamda umarım sorunsuz bir şekilde transfer gerçekleştirilir. Melo'nun kalması gerek. :eek:

Juve'ye 15 milyon euro

Galatasaray, Brezilyalı yıldız Felipe Melo'nun bonservisiyle birlikte sürpriz bir oyuncu için de Juventus'la masaya oturacağı iddia ediliyor.

Juve'ye 15 milyon euro

Galatasaray'da yeni sezonun transfer harekatı kapalı kapılar ardında sürürken, sarı-kırmızılı yönetimin, Melo'nun bonservisi için masaya oturacağı Juventus'tan bir futbolcu daha istediği ortaya çıktı.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in sezon başında da transfer listesinde yer alan Elia, Hamburg kulübünün Juventus ile anlaşması sonrasında Torino kulübünün yolunu tutmuş ancak genç oyuncu bu sezon teknik direktör Conte'nin gözüne girememişti

Sabah Gazetesi'nin iddiasına göre; İki kanatta da forma giyebilen Elia'dan vazgeçmeyen Terim'in Melo ile birlikte Hollandalı oyuncunun da alınmasını istediği öğrenildi.

RIERA GİDECEK

İtalyan medyası, Juventus'un 10 milyon Euro ödediği Elia için 7 milyon Euro talep ettiğini ve Galatasaray'ın yanı sıra Alman kulübü Wolfsburg'un da oyuncunun peşinde olduğunu yazdı.

Galatasaray yönetiminin, Melo için 13 milyon Euro bonservis bedeli belirleyen Juventus ile Mayıs ayı başında masaya oturacağı ve Melo-Elia ikilisi için toplam 15 milyon Euro teklif edeceği öne sürüldü. Elia'nın kadroya katılması halinde sarı-kırmızılı takım sezon başında Olympiakos'tan kadrosuna kattığı ancak verim alamadığı İspanyol Riera ile yollarını ayıracak. Riera'nın da ülkesinde çıkış yaptığı kulüp olan Espanyol'a dönmeye sıcak baktığı biliniyor.

ulan yedik biz de işe bak ya böyle şaka mı olur arkadaş ağlıcam şimdi sevinçten uçuyordum ne güzel.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt