Melo ile Anlaşma Sağlandı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo ile Anlaşma Sağlandı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Melo ile Anlaşma Sağlandı

Juve,Melo,menejer derken yiyeceğiz kafayı.Almamız lazım artık,alın bir zahmet.Ödeme planı falan sorun çıkarmadan bitirin şu işi.

Haluk Yürekli kim ya! Fenerin bir numaralı televizyonu Nergis TV'de(ntv'nin açılımı bu, bilmeyenler için) çalışan hokkabaz... Sallamanın sınırı yok!

selçuk inan

melo

hamit

amrabat

engin

emre

cluo

aydın

ceyhun

riera

yiğit

:tiphat: seç beğen oynat:asd::yenieek:

ya bu medya ne diyor yaa. hani kesin anlastilardi Persembe günü Melo Istanbul'da olacakti ?

en iyisi resmi sitenin aciklamasini beklemek

SELÇUK & MELO

Hadoken_Shoryuken_by_el_grimlock.jpg

Veli böyle iyi benzetme görmedim yemin ederim:ayatollah:

Melo gelene kadar yapılan 100 bininci haber.Resmi açıklama gelene kadar hepsi yalan haber.İnanmayın beyler.

Yönetim kararıyla GSCPortal haberleri yasaklansın ağa bu ne bir hafta önce de yazdınız bu haberi Melo falan yok.

İlk mesajımda tekrar hoş geldin Melo diyerek bunun uğurlu olmasını ve transferin bugün bitmesini diliyorum :)

Cevap: Melo nun Menejerlik Şirketi Resmi Açıklama Galatasaray ile Anlaştık

Insallah gerceklesecek bu transfer insallah!

KOLLA KENDINI AVRUPA, FATIH'IN GELIYOR!

Cevap: Melo'nun Menejerlik Şirketi Resmi Açıklama Galatasaray ile Anlaştık

Felipe Melo: "Çünkü Cumartesi günü takıma katılmak ve Fenerbahçe maçına kadar hazır olmak istiyorum”

Felipe Melo: “Sonunda anlaşma sağladığımız için çok mutluyum. Umarım kulüpler arasındaki anlaşma da en kısa zamanda gerçekleşir"

Felipe Melo: "Galatasaray formasını yeniden giymem iki kulübün yöneticilerinin ellerinde artık”

Menajerinin sitesinden bu açıklamaları yapmış diyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt