Melo İstanbul'a Geldi - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo İstanbul'a Geldi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Müjde! Pitbull Bugün Geliyor!

Forum iyice saçma sapan muhabbetlere dönmüş.

Biri karşılamaya gideriz diyo öteki gerizekalıdır salaktır diyo. Aleni hakaret ediyor burda yüzlerce kişiye. İyice tadı kaçtı artık.

Sanane arkadaşım gidenden gelenden sen gitme otur yerinde, gidenede laf etme. Milletçe bunu öğrenemedik.

[video=youtube;Xg8hDIjecHw]https://www.youtube.com/watch?v=Xg8hDIjecHw&feature=related[/video]

baska yoruma gerek yok bence herseyi özetliyor zaten

[video=youtube;tXPWglPCBME]https://www.youtube.com/watch?v=tXPWglPCBME[/video]

meloya karsi olan hersey izlesin

Düşünüpte yorum yazmak çok zor biliyorum.

Melo'nun tatilde kendisine iyi bakmadığını nereden biliyorsun.Eğer bu adam tatilde beslenmesine, sporuna dikkat etmişse,transfer süresince kendince çalışıp en azından fizik olarak idare eder durumdaysa pazar akşamı 10-20 dk. görev alamayacağını nereden biliyorsun.Belki Fatih Hoca bir 10-20 dk. oynamasına izin verecek.Bunların hepsini nereden biliyorsun da gelmişsin saçma sapan bir üslupla bana cevap yazıyorsun.Kaldı ki benim de Melo'nun oynayacağına umudum olmadığı için cümlemin sonunda o smile işaretini kullandım.Yine de belki bir oynayabilme ihtimali vardır diye foruma sordum.Ben de herhalde 90 dk. oynayamayacağını biliyorum.

Şurada foruma azıcık kafa dağıtmaya geliyoruz, insan gibi bir şeyler yazıyoruz.Aldığımız cevaba bak.Kendinizi böyle çok akıllı zannedip birilerine tepeden bakmayı ne kadar çok seviyorsunuz.Bana düşünüp de yazmak çok zor demişsin de merak etme benim çok şükür aklım başımda ve ne yazdığımı da gayet iyi biliyorum.Eğer yine de yorumum sana saçma geliyorsa düzgün biçimde cevapla.Yukarıda kötü bir şey mi yazdık.

Bu arada bu forumun admini insanlara düzgün üslup konusunda örnek olacağına böyle tartışmalara zemin hazırlıyorsa daha da bir şey demiyorum.

Şu konudan da daha iyi anlaşılacağı üzere Galatasaray'ın en büyük düşmanı GALATASARAYLILARDIR...

Ben Melo'yu karşılamaya gidelim diyenlere...

Birileri Küfür ederiz, akıl yok fikir yok, akıl aramam yok beyinsiz yok şahsiyetsiz giib hakaretler edildi..

SİZ KİMSİNİZ ?

Siz kimsiniz ki insanların sevdikleri değer verdikleri şeyleri yapmalarına küfür edeceksiniz...

Üstelik bunları diyen Tecrübeli üyeler... Sarı üye olsa hemen kuş damgası yer CEZA ALIR..

Şu konuyu inceleyip ceza verecek bir babayiğit yok mudur yöneticiler arasında ? İllede rapor üzerine mi işlem başlatılacak ?

Göz göre göre Galatasaraylılara küfür tehditi yapıldı hakaretler yağdırıldı...

Şu konudan da daha iyi anlaşılacağı üzere Galatasaray'ın en büyük düşmanı GALATASARAYLILARDIR...

Ben Melo'yu karşılamaya gidelim diyenlere...

Birileri Küfür ederiz, akıl yok fikir yok, akıl aramam yok beyinsiz yok şahsiyetsiz giib hakaretler edildi..

SİZ KİMSİNİZ ?

Siz kimsiniz ki insanların sevdikleri değer verdikleri şeyleri yapmalarına küfür edeceksiniz...

Üstelik bunları diyen Tecrübeli üyeler... Sarı üye olsa hemen kuş damgası yer CEZA ALIR..

Şu konuyu inceleyip ceza verecek bir babayiğit yok mudur yöneticiler arasında ? İllede rapor üzerine mi işlem başlatılacak ?

Göz göre göre Galatasaraylılara küfür tehditi yapıldı hakaretler yağdırıldı...

Ergun kufur etmem, ama karsilama olayini dogru bulmuyorum.. gecen sene karsiladikmi? karsilamadik o zaman?

Melo şuan takımda olmazsa olmazların başında.Selçukla uyumu çok üst seviyede.Takım ritmini bulur bu transferden sonra.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt