Melo Rakibini Yumrukladı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo Rakibini Yumrukladı!

Su an bizde olsaydi en az 3-4 futbolcuyla kavga ederdi gosterdikleri performans'dan dolayi :D

Fena yapistirmis bizim pitbull

Futbolcu ahlakı bazında olaya bakarsak; Xelçuk, Tolga, Semih, Sarbi, Chedjou, Podolski mi? Melo mu? Tabi ki Melo.

Melo'yu göndermek yerine takımda tutup yanına 3 tane daha Melo tipinde oyuncu alaydık şimdi şikecileri öttürüyorduk.

Maç boyunca ırkçılığa maruz kalan ve kendisine maymun denilen Felipe Melo, maç sonunda isyan etti.

Felipe Melo: "Gastón Rodriguez maç boyunca bana maymun diye seslendi. Karısı onu bir zenci ile aldatmış olmalı."

"Eğer istiyorsa Uruguaylı'nın suratına yumruk atacağım." diyen Felipe Melo, maçta sözünü yerine getirdi.

bunları da ekleyin habere

Hak etmis. Bide sari larcivert formaya zaten kil Adam. Dahada gecirseydi

Yumruğu yiyen hak etmiş. Sen kabadayı mısın, çakal mısın? Adamın üstüne üstüne koşuyorsun?

Kendini savunmak için çekmiş bir tane ve sonra da hala üstüne gelenlere rağmen geri geri gidip gardını almış.

Adamın dibidir.

Pipisinden çıkan çişin bir damlası bile şuan ki başımız da bulunan bakteriden daha kıymetlidir.

Melo Galatasaray'a sportif olarak çok katkıda bulunduğu için herkes çok seviyor duygusal olarak eleştirmiyorsunuz. Ama melo'da sporcu ahlakı yok. Umarım en ağır cezayı alır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
giphy.gif

melo şimdi bizde olsaydı, oyuncular mecburen daha çok koşardı, kazanmak için mücadele ederdi. şuanki takımda iyi oynamayanları gaza getirecek öttürecek, sorumluluk alacak kimse yok malesef.

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Barış ertül: Melo'dan herkes nefret ediyor...

Allah allah öylemi? Bu fenerlide nerden çıktıysa birden bire piyasaya. Hergün ötüyor medyada.

Surada fark ettigim bir olay var, takim arkadaslarinin hic bir tanesi kendisine dogru düzgün destek olmuyor. Hep malzemeciler, antrenörler felan. Takim halinde cullaniyorlar üzerine, ama gelen kimse yok... Bu bir nevi de kendi en büyük karakterstik sorunu, cok marjinal bir yapisi var, o yüzden takim icinde arkadaslik kuramiyor, hatta sevilmiyor. Bu durum muhtemelen kariyerine cok agir sekilde yansidi, yoksa bana göre cok büyük ve underrated futbolcu.

Daha bir kaç hafta önce açıklaması vardı. Artık sinirlerime hakim oluyorum ve kendimi tutuyorum demişti. Demek ki onu çıldırtacak büyük bir olay oldu. Melo yaptıysa haklıdır,net.

Onu çekemeyenlere de ;

fft20_mf3279927.Jpeg

Bütün takım melo'nun üstüne koşuyo
Orda melo kaçmıyo hepsini üstüne çekiyo ki tek yakalasın
Az kavga etmeyi bilen bilir kaçma filan yok

Eline sağlık melom

Emre'yi sahanın içinden mi kovmadı

Tinercileri sahaya mı dökmedi

Tff'ye posta mı koymadı

Kadıköy'de kuşları mı çıldırtmadı

TapaTalK

melo çok zeki adam acaip hemde hagi den beri gördüğüm en zeki topçumuzdu.

Üst Alt