Melo Resmen Galatasaray'da! (2013) - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo Resmen Galatasaray'da! (2013)

Cevap: Melo Resmen Galatasaray'da!

Vallah bravo yönetime, yok wellington yok istemiyoruz meloyu diyerek, juve nın beline kazmayı vurdular:D

Meloya 3 yıl için 1 milyon euro fazla verdık belki ama ,juveden 2-3 milyon euro kar ettik sonuçta 1 ay once gelsin diye 6.5 ödemekte vardı bonservisine.

toplamda meloya 7 milyon € bonservis vermişiz.Türkiye liginin üstünde maaş veriyoruz ama kadroda ligin çok üstünde

Ben takımın kalitesine bakarken o takımda kalitesini asla tartşmayacağım kaç tane futbolcu olduğuna bakarım ve şu anda kalitesini asla tartışmayacağım isimler;

Muslera, Eboue, Chedjou, Semih, Hamit, Selçuk, Melo, Engin, Sneijder, Burak, Drogba

yani 11 tane futbolcumuzun kalitesini kimseyle tartışmam. Bu 11 oyuncunun yanına bir solbek ve bir hücumcu kanat oyuncusu ilave edebilirlerse ve Sabri, Gökhan Zan, Dany, Hakan Balta, Yekta, Emre Çolak, Erman Kılıç, Ceyhun, Umut gibi isimlerden sürpriz bir şekilde olağanüstü performans gösterenler çıkarsa işte o zaman her kulvarda başarılı oluruz.

Ynt: Melo Resmen Galatasaray'da!

Adamın bonservisi zaten 6.5 biz onu düşürerek 3.75 yaptık o indirimde Meloya gitti yani ort yıllık 900bin £ juveye gidecegine Meloya gidiyor ışte.

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Benim anlamadığım Melo geçen sene düşen performansına rağmen bu sene maaşına zam mı almış oldu şimdi? Hak ediyor etmiyor, fazladır azdır demiyorum.

tumblr_mpmtyj8uZM1qeiog8o1_1280.jpg

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAa

Yıllık Ücret olarak zaten bagımızı koparttık.

Hamit bile 2.9 m euro alıyor.Melo'nun 3.1 alacak olması normal bence.

Aslında Süper Lig şartlarında astronomik bir rakam ama Galatasaray'ın sartlarında artık normal :ayatollah:

Üst Alt