Melo ve Riera İçin Karara Varıldı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo ve Riera İçin Karara Varıldı

Cevap: Melo ve Riera İçin Karara Varıldı

Melo ve Riera barismis diyorlardi. Dogru mu bu? Yurtdisinda degil miydi Riera?

fatih terim ne karar verirse desteklerdim ama daha iyi oldu bu..fenerliler çok tırsıyo bu adamdan,fenerli medyanın gazına gelmedik,buna daha çok sevindim

bu süreçde şunu anladım ki angutlar ve angut medya melo dan yusuf yusuf ediyor :D

Her ikiside Besiktas macinda ilk 11'de olacaklar muhtelemen,Rieradanda bir patlama bekliyorum,affedildigine cok sevindim,insallah Melonun bonserviside alinir ve Meloda artik sinirlerine umarim hakim olur,bu hayatinin onun adina bir dönüm noktasi olsun ve bir daha bu hatayi tekrarlamasin yoksa kariyeri cok kötü bitecek,bu sansi iyi degerlendirsin Galatasaray gibi taraftar ve külübü bir daha bulamaz...

mantıklı karar tebrıkler hocam dıyelım rakıplere gecmıs olsun dıyelım sampıyon olup sene sonu hocamızın verecegı her kararı saygıyla bekleyelım:)

Affedileceklerini hemen hemen coğumuz tahmin ediyorduk ama burda önemli olan bir başka konu var; Fatih Terim.

3. Döneminde hatalarından o kadar arınmış, en verimli döneminde bence şu anda. Sadece bu olay değil geldiği günden bu yana yaptıklarıyla bence en büyük şansımız.

Olur da şampiyon bile olamazsak bence en büyük alkış Fatih Terim'e gönderilmeli.

Affedileceklerini hemen hemen coğumuz tahmin ediyorduk ama burda önemli olan bir başka konu var; Fatih Terim.

3. Döneminde hatalarından o kadar arınmış, en verimli döneminde bence şu anda. Sadece bu olay değil geldiği günden bu yana yaptıklarıyla bence en büyük şansımız.

Olur da şampiyon bile olamazsak bence en büyük alkış Fatih Terim'e gönderilmeli.

aynen en olgun en verimli dönemi bu bizim için şans o yüzden yönetim futbolcu taraftar iyice kenetleneceğiz ve öenmli başarılara imza atacağız inşallah.

Üst Alt