Melo'dan Vazgeçildi! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo'dan Vazgeçildi!

Cevap: Son Dakika | Melo'dan Resmen Vazgeçildi!

Abi takımda riera o parayı alırken Melo 'ya mı fazla gördünüz a parayı, tamam Melo sizin sayenizde geldi, tamam ekonmik bir yönetimsiniz paranın boşa gitmesini istemiyorsunuz, ama taraftarın kalbi olan adamı almazsanız, o para boşa gider.

Ya Yok.

Melo ile Problem yok Melo ile anlasma 100 % saglam.

Problem GS nin Juventus ile anlasamamasi.

GS cok dusük rakam istiyor ve Juve stop diyor.

Managerlerde bu is artik buraya kadar deyip anlasma yok artik bitdi diye aciklama yapiyorlar.

Cevap: Son Dakika | Melo'dan Vazgeçildi!

Juventus'un kabul etmeyeceği bir teklif ile onlara gidip sonra da görüşmeleri kesersek, onlar da satmak istedikleri oyuncuyu elden çıkarmak için biraz daha yumuşarlar, görüşmelerde fiyat düşürürler.

Endişeye gerek yok, düşürebildiğimiz kadar düşürüp alacağız, Melo gelecek, ben buna inanıyorum.

Diarra gelse üzülmemek diyenler: meloya bu parayı vermeyen yönetim daha fazla isteyen Diarraya mi vercek o parayı

olay bence amrabat olayı gibi nasıl amrabat'ın bonservisi kendi maaşıdan totelde 2-3 m kesilerek alındı melodaki 2-3mlik farkta böyle kapatılmaya çalışılıyor.Ver 6 m şampiyon olursakta +2m daha vericem de tamamdır .2 sene üst üste şampiyonlukta zaten iyice darphaneye döneriz.

arkadaş meloyu almıyon tamam iyisini alırsın.

melodan iyisi yaya toure,pirlo,gerrard,xavi,iniesta vs... bu adamlar karın tokluguna oynucak değil.bu oyuncuları alamayız zaten.

ne diye uğraşıyolar anlamadım.alternatifte diarraymış.diarra gitsin küçük melo ile oynasın.töbe yarabbim

herkes bu kadar "melooooo meloooooo" diye zırlarsa juventus de tok satıcıyı oynar... onlar taraftarın tavrını görmüyorlar mı sanıyorsunuz???...

3.5 milyon euroya falan alırız, juventus boşuna naz yapmasın ticari kafaları olsaydı en azından meloyu kampa götürürlerdi , eninde sonunda satacakları adama 7 milyon euro bonservis istiyor akıllılar :eek:

Hemen gaza gelmeyin be.Bu durup düşünün bu haber yalan olabilirmi diye.Meloyla zaten anlasmısız neden indirim isteyelim.Alınacak melo kesin.

Bence melo alınmayacak.Riera kavgası melonun sonu olmuştur.

Süpriz bir isimle görüşüyor olabilirler ve meloyu koz olarak kullanmış olabilirler.

Görüşülen isim transferi bitmiş olabilir ve biz melodan vazgeçtik demiş olabilirler.

Yeni transfer birkaç güne belli olur.

Üst Alt