Melo'nun Sözleşmesi Feshedildi! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo'nun Sözleşmesi Feshedildi!

hala melo diyenler var. adami biz sattigimizda bitikti zaten. yerine kimse gelmeyince aldigimiz para cöpe gitti.

100 bin euroya geliyorsa gelsin yardimci antrenör olarak tarik camdali falan döver en kötü

hala melo diyenler var. adami biz sattigimizda bitikti zaten. yerine kimse gelmeyince aldigimiz para cöpe gitti.

100 bin euroya geliyorsa gelsin yardimci antrenör olarak tarik camdali falan döver en kötü

1-Murhan-Effendie-golkar.jpg

kimse itiraz etmesin oyuncu+ antrenör olarak olmadı sadece antrenör olarak hemen dönmeli floryaya bu ruha ihtiyacımız var.

Varsayalım almak istedik, gelirse en kötü 2 yıllık sözleşme için gelir ve en az yıllık 2 milyon Euro alır. Bizden giderken bile temposunu kaybetmişti, eski halinin çeyreği kadar oynayamıyordu şu anki halini düşünemiyorum. Sırf adam takıma hava katacak diye böyle transfer yapılmaz. Tolga'ya Selçuk'a mallık edip bu paraları veriyoruz diye aynı mallığı bir kere daha yapınca yanlışlar doğru olmuyor. İleride zamanı gelince kendisi de kabul ederse Taffarel gibi yardımcı antrenör olarak ayarlarız en güzeli öyle olur.

Biten melonun nisan ayı performansi şöyle birşey
YouTube
atiba sicmiginin kronik sakat 36 yasindaki emre'nin tapildigi ligde tek bacağı olmadan gelse gerçek aslanın kim olduğunu tekrar öğretir.
Tam zamanı getireceksin kampa yüklemeyi yapacaksın yedek dusuneceksin Kasım ayında formayı alıp bir daha bırakırsa neyim.
Takımındaki orta sahalar tolga-selcuk-donk Donk Eskişehir'e karşı balı uçurur gibi uzun pas yapınca melo pasları diye anılmış forumlarda bilmem anlatabildim mi.
İlk 11 için tabiki adam dusuneceksin ama atiyorum fernandonun yedeği de melo olur hani yeri gelir maç icinde Fernando Melo yaparsın arkalarında maicon olur biraz için rahatlar oyunu sogutmayi bilen bir ruh kendisi. Atibanin 33 yaşından sonra gelip oynadığı ligde 36ya kadar yolu var.

11-12 deki performansını gösteremedi diyorum. bk atmıyorum, karıstırma simdi işi.
13/14 de 11/12 deki kadar iyiydi hatta. Belki ilk sezonundaki kadar gol atmamıştır ama zaten o ekstrem bir olaydı, Selçuk da aynı gole ulaşamadı bir daha. Zaten görevleri gol değil.

Vallah 11/12 dışında iyi oynamadı dersen bok atmak olmaz da ne olur bu?

12/13 de de gayet iyiydi ama 11/12 ve 13/14 full performans verdiği sezonlar. 13/14 de ayrı bir hırs ve istekle oynadı.

Üst Alt