Melo'nun Stoperlerin Arasına Gömülmesi Olayı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo'nun Stoperlerin Arasına Gömülmesi Olayı

Cevap: Melo'nun Stoperlerin Arasına Gömülmesi Olayı

melo defansif görevlerini fazlasıyla yerine getiriyor fakat sadece bu görevi yerine getirmek için fazla değerli bir oyuncu.yani tabiki bir ofansif değil ama oyunu iki yönlü oynayabilecek bir oyuncu.bizim istediğimiz ofansa daha fazla destek vermesi.bunu geçen yıl selçukla colman yapıyordu ve fark yarattı.selçukla colmanın yaptığı işi selçukla melonun yapamayacağını düşünmek saçmalıktır bence

Melo iyi bir ortasaha oyuncusu. Bize yararı açık. Takımın güç ve top kontrolünü önemli derecede azalttı yetmedi rakiplerinde ayrı önlem aldığı ve defansif olarak çekindikleri bir isim. Ama tribünleri oynuyor mu oynamıyor mu bilemem, lakin hırsı yüksek ve taraftarla interaksiyon halinde bir oyuncu. Ben memnunum. Eğer size göre oynuyorsa da, sahadaki oyunu der susarım.

Melo'dan başka adam yok mu takımda, tek başına mı oynuyor Melo? Adam herşeyi yapıyor işte yeri geldiğinde gömülcekte tabii ki ADAM ÖNLİBERO zamanı gelince stoperlerin arasına da girer, kendi sahasına da gömülür, önde de basar, şut da atar,golde atar, asistte yapar, yapıyor zaten! Daha ne istiyorsunuz,

Stilini falan bir tutmadım, barış ve sarp'ta önliberoydu, yalanmı Mustada sarp Santrafor du da ben mi bilmiorum! Onlarda önlibero Melo'da diyorum adam ama Krallar gibi oynuyo herşeyi yapıyor daha ne istiyoesunuz diyorum inadına yanlış anlayorsunuz

gidin zeka yaşınızı ölçtürün kardeşim ondan sonra gelin foruma.. sizin gördüklerinizi başka kimse görmüyor yaa bi siz görüyorsunuz zaten Fatih Hocada görmüyor ne göz varmış sizde bee helaallll valla!!!

Sen ne biçim konuşuyosun zeka yaşı falan. Ne diyim şimdi ben bu adama moderatörler cevap verin hadi. Ne yapmam lazım

kardes mode on - mode off kelimelerini ordan silelim lutfen

Fatih Terim Melo'yu defanstan top çıkarmak için kullanıyor, aslına o görevi Selçuk'a verse Melo'yu da daha ileride daha serbest oynatsa çok daha yararlı olabilir Melo. Brezilya milli takımında Melo'nun yanındaki isim Gilberto Silva'ydı yani ondan daha defansif. Juventus'da Sissoko vardı(çok forma şansı bulamıyordu ama beraber baya maça çıkmışlardı), Racing Santander'de bazı maçlarda forvet arkası pozisyonun'da oynatılmış, öyle okumuştum bir yerde. Yani Melo her zaman b2b olarak kullanıldı. Selçuk ile ikisinin yerlerini değiştirsek bence çok iyi iş yapmış oluruz.

Fatih Terim Melo'yu defanstan top çıkarmak için kullanıyor, aslına o görevi Selçuk'a verse Melo'yu da daha ileride daha serbest oynatsa çok daha yararlı olabilir Melo. Brezilya milli takımında Melo'nun yanındaki isim Gilberto Silva'ydı yani ondan daha defansif. Juventus'da Sissoko vardı(çok forma şansı bulamıyordu ama beraber baya maça çıkmışlardı), Racing Santander'de bazı maçlarda forvet arkası pozisyonun'da oynatılmış, öyle okumuştum bir yerde. Yani Melo her zaman b2b olarak kullanıldı. Selçuk ile ikisinin yerlerini değiştirsek bence çok iyi iş yapmış oluruz.

Benim dediğime benzer bir çözüm bu işte. Melo daha ileride olmalı, stoperlerin arasında olmamalı

aynen ya. dün ki milli takımı izleyincede bu konuda daha rahat konuşcam.

selçuk inan bildiğimiz ön libero pozisyonunda. milli maçta yaptıklarını gördünüz, geçen yıl piyasanın en değerli oyuncu olmasında rağmen bu sene formsuz. fatih terimin yapması gereken 4-4-2 sistemi ile oynatmak takımı yoksa orta saha üretkenliğini kaybediyor.

-----------selçuk-------ayhan------------

---mertan-----------------------riera(malesef)

------------------melo-----------

----------------elmander---------------

ilerde baskıyı yapabilir ve topu daha iyi kullanan melo fayda sağlar.

anlayacağınız bu takımda hala 4 as oyuncu eksik. sol kanat-orta saha-forvet-sağ açık

5 defansmış gibi oynuyoruz ama yavaş yavaş ileri çıkıyor ilerleyen dakiklarda maç skoruna göre takılıyor sonra:D

Dünkü maçta oyundan çıkmadan önceki 5 dakika içinde 3 tane tehlikeli top kaybı yaptı yine.

Burada bana kimse demesin transfer sezonunda 13 mil.evro Meloya verilmeli...9 haftadan sonra Melo balonu zaten patladi.

melo işin açıkcası birkaç maçtır seriyor bakalım nereye kadar böyle devam edecek. havaya çabuk girdi baktıki tamam herkesin gönlünü kazandı birazda serelim dedi. o da haklı sen 3 maçlık performansına bakarak adamı almaya kalkarsan adamda ister istemez bir rahatlık gevşeme olur. galatasaray hi. nazlı değilki. kendini ağırdan satmıyo

ya adam o hatali pozisyona kadar süper oynadi bi hata yapti ondan sonra bocaladi... hemen asip kesmeyin ... baskalari vuruyor bari TARAFTAR olark siz sahip cikin SEDAT DOGANLASMAYIN :mad:

Üst Alt