memphis depay | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1621672924472.png

memphis depay, 13 şubat 1994'te moordrecht hollanda'da dünyaya geldi. hollandalı futbolcu kanat pozisyonunda ve forvette görev almaktadır.

2014-2015 sezonuna kadar toplamda 111 kez psv eindhoven formasını giydi ve 48 kez fileleri havalandırdı.

2015-2016 sezonunda 34 milyon euro karşılığında manchester united'a transfer oldu. 1,5 sezon sonra takımdan ayrıldı ve olympique lyon'a 16 milyon euro karşılığında transfer oldu.

depay, ayrıca hollanda millî takımında da oynamaktadır.

mevcut piyasa değeri: € 45.000.000

Bu adam çoktan keşfedildi, FM14'ün de efsane oyuncularından.

7-10 milyon euro'ya satılmaz, satılsa Türkiye'ye gelmez.

Bizim alabilecegimiz oyuncular arasinda asla degil, zaten PSV sportif direktoru 20 milyon euro ya anca konusuruz demis. Van Gaal in da Manchester e getirmek istedigi konusuluyor..

Van Gaal genclere sans veren bir hocadir anlamadim seni.

Ama diger dedigine katiliyorum, Spurs tarzinda takimlarda kendini kanitlayip ilerde daha buyuk bir takima gidebilir..

Blind hariç bu sezon pek gençlere sans verdigini görmedim açikçasi.

Gençler derken Wilson, o Brezilyan bek, Januzaj gibiler mesela.

Young ve Valencia gibileri sahada görmek gözlerimi agritiyor

Blind hariç bu sezon pek gençlere sans verdigini görmedim açikçasi.

Gençler derken Wilson, o Brezilyan bek, Januzaj gibiler mesela.

Young ve Valencia gibileri sahada görmek gözlerimi agritiyor

Zaten Man utd da hala istedigi kadroyu kuramadi ama genel anlamda van Gaal genclere sans veren birisidir, bu yonu ile taninan bir hocadir. Man Utd da biraz da baski yuzunden yapmiyor cunku cok elestirildi sezon basi, simdi son haftalarda takimi duzeltti diyebiliriz o yuzden de kadroyu bozmak istemiyor, malum CL ye direk katilmalari lazim.

PSG, Manchester United ve Liverpool resmi teklif de bulundu. PSV yonetimi bunu acikladi.

Fiyati minimum 25 milyon euro mus, transferde tam yetki Depay'in ta kendisinde. Istedigi takimla anlasabilir, isterse takimda 1 sene daha kalip devam da edebilir.

Son düzenleme:
Üst Alt