Merih Demiral, 2000 Aileye Erzak Yardımı Yapacak | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Merih Demiral, 2000 Aileye Erzak Yardımı Yapacak

merih-demiral-2-bin-aileye-erzak-yardimi-yapacak-13057339_3931_m.jpg

Yardım böyle göze sokarak yapılmaz yapmayın etmeyin.. İbra gibi milleti organize edersin kitlelere ulaşmak istiyorsan ben şöyle bir TWİT atmaya utanırdım yeminle

@Şerafettin KOÇ

Anlamadin galiba.
Zamaninda Cedi Osmanda böyle yapti ve daha fazla kitleler oldu.
Ben Merihin göze sokarak yaptigini sanmiyorum, Cedi Osmanada cok laf geldi ama ise yaradi , Helal Olsun!

Çıkarsın dersin ki arkadaşlar ben kampanya başlatıyorum muhtaçlara yardım için şu şu hesapta biriktirelim diye tıpkı İbranın yaptığı gibi.. Belki niyeti show değildi ama yardımın bir adabı kaidesi vardır böyle yapınca işin içine nefsini karıştırabiliyorsun..

İşin şovu elbet var ama tam olarak katılmıyorum bu eleştirilere. Bu gibi popüler kişiler başka cepleri dolu, ünlü insanları da tetikliyor, ufak bile olsa bir zincir oluşuyor. Önemli olan ihtiyaç sahiplerinin ihtiyaçlarının giderilebiliyor olması. Umarım yardımlar yerlerine ulaşır. Yardım yapılacak aileler, kişiler etiketlenmediği ve destek alabildikleri sürece isteyen istediği şovu yapsın.

Bu coronavirüs olayının tek olumlu tarafı varsa sakatlık falan birşey olmazsa yine bu çocuğun euro 2020'de seneye oynayacak olmasıdır..

Bu turnuvayı ondan daha fazla hak eden biri yoktu..

Tam yıllardır aranan milli takıma liderlik edecek karakterde ve yetenekte bir adam..

Yolu açık olsun..

Üst Alt